Sevgililer Günü’nde Erkek Arkadaşa Ne Alınır?

hediye14 Şubat geldi çattı. Hala erkek arkadaşınıza hediye almadınız mı? Erkek arkadaşınız için en doğru hediyenin ne olduğuna karar veremediyseniz, bu hediye seçeneklerine göz atmanızı tavsiye ederiz. 14 Şubatta erkek arkadaşınıza alabileceğiniz birçok hediye ve sürpriz seçeneği var.

Sevgilinizin beğeneceği tarzda şirin bir kutu alın. İçine 365 tane küçük dilek, sevgi sözleri, sevgilinizle aranızdaki özel anıları veya onu ne kadar sevdiğinizi gösterecek küçük notlar yazın. Onu bir gün değil her gün sevdiğinizi söylemenin daha güzel bir yolu olabilir mi?

Sevgilinizle birlikte en sevdiğiniz şarkıları bir araya getirerek bir CD yapın. Geçmiúten günümüze en güzel aşk şarkılarını da listenize eklemeyi unutmayın. Böylece her dinlediğinde siz aklına geleceksiniz.

Mudo, mudo ve yine mudo! Kadın veya erkek, uzak veya yakın kime hediye almak istediğiniz önemli değil. Burada her bütçeye ve zevke göre bir şeyler var. Mesela esaslı bir traş seti, ya da komik bir şarap taşıma çantası! Kayınvalide için mücevher kutusu, kayınpeder için kol düğmeleri… Yeni evliler için güzel bir duvar saati! Anahtarlıklar, telefon aksesuarları, şirin mi şirin cüzdanlar!

Aslında hediye çeki herkesin hoşuna gider. Sadece herkese aynı hediye çekini vermekten kaçının ve kişilerin beğenilerine göre çek alacağınız mağazayı seçin. Eğer çeki vereceğiniz kişinin zevklerinden tam olarak emin değilseniz, Marks and Spencer gibi herkese göre bir şeyin olduğu mağazaları seçin.

Erkek arkadaşınıza veya eşinize alınabilecek bir çok hediye çeşidi var. Fakat önemli olan en doğru seçimi yapabilmek. Sizin için özel birine hediye almak karmaşık iştir, hediyenin maddi değeriyle ölçülemez çoğu zaman. O yüzden alacağınız hediyenin onu memnun etmesi, etkilemesi yeterlidir.

Swatch‘ın 2012 tasarımlarına mutlaka bakmanızı öneririm. Erkekler için çok güzel saatler var. Özellikle siyah olanları… Bütçeniz biraz daha genişse, Armani ve Hugo Boss’un saatleri de şık bir alternatif olabilir.

Şimdi müthiş bir fenomenden bahsedeceğiz; fotoğrafçılık hobisi olanları çılgına çevirecek türden! Lomography’i hiç duymuş muydunuz? Farkı renk efektleri ve dokularda, tamamen deneysel resimler çekebileceğiniz bu plastik kameralar o kadar şirin ki insan hepsini almak istiyor. Erkekler için ‘Holga’, kadınlar içinse ‘Diana’ diyor, sizi birbirinden güzel modellere bakmaya davet ediyoruz… www.lomography.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir