Think Plus-Büyük Beden

Ürünleri biraz pahalı. Evet bunu söylemek zorundayım. Kalitesine göre fiyatları pahalı. Kalitesiz demiyorum, orta kalite ürünler üretiyor. Kıyafetlerin kalite derecesi ortalama. Ancak fiyatlar kaliteyle doğru orantılı değil maalesef. O nedenle eğer Think Plus-Büyük Beden alış verişi yapacaksanız markanın özellikle Limango ve Trendyol sitelerinde zaman zaman indirim kampanyaları olmakta. Tavsiyem bu kampanyaları takip edin ve Think Plus-Büyük Beden markasının ürünlerini olması gereken fiyata alın.

İndirimli demiyorum dikkat ederseniz. Olması gereken fiyat bana göre zaten o indirim süresince satışa sunulan fiyat.

Ben Think Plus-Büyük Beden markasının jean pantolonlarını, tunik ve bluzlarını ayrıca gömleklerini kullandım. Dediğim gibi kalitesi ortalama ancak kötü değil. Pantolonları yüksek bel olsa daha iyi olurdu. Kilolu kadınlar için düşük bel ya da normal bel pek de kullanışlı olmuyor bence. En azından 50-52 beden aralığı yüksek bel olsa harika olur.

Bu sezon Think Plus-Büyük Beden markasından yine 2 tane jean aldım. Biri normal gri renk jean pantolon diğeri de siyah jean tayt. Sezon için trend modelleri. Tavsiye ederim. Limango kampanyasından 60 liraya aldım tanesi 60 tl. Büyük beden giyinen kadınlar için uygun bir fiyat.

Think Plus-Büyük Beden markasından bu sezon aldığım 2 ürün görseli aşağıda. Pantolonlar şık duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir