İnsan Aşktan Neden Soğur?

Bu kadar ciddi bir sorunum olduğunu düşünmüyordum aslında. Bitti, bitti desem de belki biraz olsun umut vardı içimde. Ne bileyim, çıkmamış candan umut kesilmez misali..Yaşanmamış günden, umudumu kesmemiştim.

Bugün gerçekten bittiğimi farkettim. İnancım kalmamış. Umudum kalmamış. Bütün organlarım yaralı. Bütün duygularım yorgun.

Kırıldım çok. Üzüldüm. Beni en çok inciten, inandığım değerlerin yerle bir olmasıydı. Erkekler konusunda hep yanıldım. Daha ne kadar yara almam lazımdı ki onlardan. Daha ne zamana kadar kapalı tutabilirdim gözlerimi.

Erkekler hep ister.. Ama hiç vermez !

İnanmıyorum. Bu dünyada gerçek sevginin olabileceğine inanmıyorum. Kimsenin beni, ben olduğum için, Bilge olduğum için sevebileceğine inanmıyorum. Beni çok güzel kandırıyorlar. Çok güzel söylüyorlar yalanlarını. Eskiden inanırdım. Artık inanmıyorum. Bu beni daha da üzüyor biliyor musunuz. Daha çok yakıyor canımı. Bitmiş bir şeyler bende. Adına ne derseniz diyin.

Bi insana yapılabilecek en kötü şey, hayalleriyle oynamaktır. Umutlarını kırıp, onu hayattan koparmaktır. Duygularını zedeleyip, onu hayata karşı savunmasız bırakmaktır.

Hala gözlerimden süzülen yaşlara anlam veremiyorum. Üzülmek zevkim değil. Üzülmemek elimde değil..

Kimi sevdimse, beni duygularını yapıştırmak için bant olarak kullandı. Kime gönül verdimse, gönlündeki acıları dindirmek için ağrı kesici niyetine aldı. Kimin kanayan yarası varsa, yarasına beni bastı.. Hiç kimse beni, ben olduğum için sevmedi. Ben sevdirdim kendimi. Kimse bana gelip, seni seviyorum demedi..

Zor anlarda, duygusal boşluklarda, kırık dökük zamanlarda yara bandı oldum ben. Kullanıldım bitti işim ve çıkarılıp atıldım hayatlardan..Şimdi kim çıksa karşıma hep bu geliyor aklıma. Acaba bi derdi mi var ? Evet.. Ne tesadüf..Beni seven herkesin bi sorunu oluyor. Neyim ben. Duygu doktoru mu. İlaç mı. Bant mı neyim.

Bittim. Sevmesin kimse beni istemiyorum. Ben de sevmiyorum. Kimseyi mutlu etmek zorunda değilim. Kimse için bundan sonra değil 1 ay, 1 dakikamı harcarsam bana yazıklar olsun.

Bilgeis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir