Nasıl Sevgili Bulunur ?

Sevgiliniz yoksa sevgili bulmak için her yolu denemeli ve her zaman bakımlı ve güzel olmalısınız. Örneğin bir markete yoğurt almaya giderken bile kılığınıza kıyafetinize özen göstermeli, en azından far ve ruj sürerek yüzünüze renk katmalısınız.

Görünüşünüzü yenileyin

Epeydir yalnızdınız ve neredeyse evden dışarıya çıkamıyordunuz. Ama artık dışarı çıkmanızın vakti geldi. Bir süredir özen gösteremediğiniz dış görünüşünüzü elden geçirin.

Sevgilim yok diye şikayet etmeyin, bu yazıyı dikkatlice okuyun ve hemen uygulamaya geçin. Biraz çaba gösterirseniz yalnız geçirdiğiniz günlerin bitmesi an meselesi!

Çevrenizi değiştirin

Çevre demişken; daha önceden gittiğiniz mekanlardaki herkesi zaten tanıyorsunuz. Bu yüzden yepyeni mekanlar keşfedin. Yaşam tarzınıza uygun yerlerde sizin gibi düşünen, ortak noktalar yakalayabileceğiniz insanlar vardır.

Onlardan biriyle bir kadeh içki ya da bir fincan kahve ile başlayacak sohbet, bir süre sonra tutkulu bir aşka dönüşebilir. Yeni ortamlara girmekten çekinmeyin, yakın bir arkadaşınızla birlikte keşfe çıkın ve gözünüzü dört açmayı da unutmayın!

Asla unutmayın, ne zaman kiminle nerede ve ne şekilde karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Aşk bu her an her yerde ve her ortamda size sevgiyi ve sevgiliyi getirebilir.