Sevgiliniz Sizi İhmal Mi Ediyor

An gelir sevgilinizle o kadar çok mesajlaşmak istersiniz ki böyle art arda o atsın siz atın. Güzel sözler cümleler kurulsun istersiniz. Mutlu anlar yaşamak, ondan hoş sözleri hissetmek..

Ama siz mesaj atarsınız atarsınız cevap gelmez. Bekle cevap yok. Dur cevap yok. Nereden biliyorum aman hiç başıma gelmedi fakat şöyle ki; bir kız arkadaşım var ve bu kız arkadaşımın erkek arkadaşı hiç mesaj yazmayı sevmiyor ve arkadaşıma hiç güzel mesajlar atmıyor.

Yüz yüze ya da telefonda söylüyormuş fakat mesajla çok nadirmiş. Bu da ona sinir oluyor.

E peki ne yapmalı dedi bana sence dedi ne ysapmda bunu çözsem ?

Bende dedim ki sabah uyan günaydın aşkım nasılsın iyi misin de sohbeti kes. Ve o atana kadar mesaj atma hiç. Kendini merak ettirmeye çalış dedim. Baktın bu seferde sık sık aramaya mı başlıyor o zaman sende meşgule al ve açamıyorum canım uygun değilim müsait değilim olunca ararım gibi cümleler kur.

Bunu sevginiz için yapın.

He bunları yapmadan evvel arkadaşım erkek arkadaşıyla konuşmuş ama yani hemen bu çözüme geçmemiş. Önce demiş ben mesajlaşmayı seviyorum mesajla güzel sözler istiyorum felan o da ben sevmiyorum yapamam
gibi cümleler kurunca bu çözüme geldi. Ve biraz biraz işe yaramaya başladı. Sizinde böyle bi sorununuz varsa deneyin derim.

Sitenin Meleği.