2011 Yılı Gelinlik Fiyatları

gelinlikHangi gelinlik, kaç para? Güncel gelinlik fiyatlarına bir bakalım dedim. Bu sene gelin olacak kızlarımız çok şanslı. Çünkü gelinlik fiyatları son derece makul ve pek çok seçenek var. Artık düğün sezonu açıldı. Gelin olacak kızları da düğün telaşı sardı. Şimdi hepiniz gelinlik seçme telaşındasınız biliyorum. Özellikle de ilk kez evlenecek olan kızlar bu konuda çok heyecanlı oluyor.

Gelinlik bir düğünde dikkat edilmesi gereken en önemli detay belki de. Çünkü düğün nasıl olursa olsun herkesin aklında sadece gelin ve gelinliği kalıyor. Gelinliğin modeli kadar geline yakışıp yakışmaması da önemli.

Gelin ne kadar güzel olursa olsun ve hatta gelinlik de ne kadar hoş olursa olsun, eğer geline uymamışsa pot durur ve gelin güzel olmamış deriz.

Boyunuz, kilonuz ve vücut tipinize uygun bir gelinlik seçmelisiniz.

Boyu çok kısa gelin adayları, aşırı kabarık gelinlik modelleri yerine daha düz ve sönük modelleri tercih etmeli. Balık etek tipli ya da deniz kızı tipli dediğimiz türden gelinlik modellerini seçerseniz hem boyunuz daha uzun görünür hem de daha hoş durursunuz.

Şişman gelinler de fazla kilolarını örtecek gelinlik modellerini tercih etmelidir. Örneğin eğer göbeğiniz ve baseniniz varsa dar değil kabarık ve geniş gelinlik modellerini seçin ki kilolarınızı örtsün ve sizi bir bütün halinde şık göstersin.

Bu yılın gelinlik fiyatlarına bakalım bir de. Hangi gelinlik kaç para ?

2011 gelinlik fiyatları

2011 gelinlik modelleri kabarık gelinlik modeli akay marka

akay dantel gelinlik modeli

akay straplez gelinlik modeli
2011 akay gelinlik fiyatı
akay straplez gelinlik modeli ve fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir