Aldatan erkeği anlamak, tanımak, yakalamak

erkekkadin (7)Aldatan erkekler, yalan söyler, çelişkili hareketler içinde olur, sık sık pot kırar, kendini ayan beyan belli eder. Eğer aldatıldığınızı düşünüyorsanız, beraber olduğunuz erkeği gözlem altına alın. Erkeklerin aldattığını fark etmek, yakalamak zor değil. Bir erkek karısını aldattığında sık sık ortadan kayboluyor. Gece eve gelmeyebiliyor. İşi bahane ediyor. Toplantı, iş gezisi ya da nöbet adı altında evden uzak geceler geçiriyor. İşte size aldatan bir erkek.

Telefona cevap vermez. Onu ararsınız, aramalarınıza dönmez. Aradığınızda sık sık telefonu meşgul olur. Başka bir hat taşır ve ikinci bir telefon kullanır. Telefonu genellikle sessiz modda olur. Sizden gizli kullanır. Ekrana sizin bakmanızı engeller. İhanet eden, karısını aldatan erkekler beraber oldukları kişiye de yalan söyler ve evli olduğunu saklar. Böylece her iki kadını da aldatmış olur. İşte size kişiliksiz erkekler.

Böyle erkeklerle sık sık karşılaşıyorum.

Evli erkekleri azgınlık bekar erkeklerde yok. Evlenen erkeklere bir şey oluyor. Ne oluyor anlamıyorum ama çok acayip oluyorlar. Kanaatsiz, arsız, ihanet eden ve hep yalan söyleyen adamlar…Size de tanıdık geldi mi?

Böyle bir adamı fark ettiğinizde koşarak uzaklaşın. Evli erkeklere düşkün kadınlar tanıyorum. Onlar da başka kişilik yoksunları işte. Yuva yıkan kadınlar. Utanmazlar. Aynı şeyin kendi başlarına geleceğini düşünmezler. Bilmezler ki insan yaşattığını yaşamadan ölmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir