Aldatılıyor Muyum?

ihanetSevgilinizin ya da eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını anlamanızın pek çok yolu var. İhanete uğruyorsanız, ihaneti önce kalbinizde hissedersiniz. Daha sonra sevgilinizin hal ve hareketleri değişir. Bu değişiklikleri kolayca fark edersiniz. Kimi zaman aldatan kişi hareketleriyle adeta bas bas bağırır ben aldatıyorum diye. Kimi zamansa daha korkuncu olur ve hiç hissettirmez. Hareketleri son derece doğaldır. Aldattığını mümkün olduğunca sezdirmemeye çalışır. Yine de eğer biraz olsun dikkatliyseniz aldatıldığınızı anlayabilirsiniz. Aldatan kişi aldattığını fark ettirmemeye çalışsa da değişen hayatı kendini ele verir.

Aldatan kişi :

Sizi eskisi gibi benimsemez. Önemsemez ve özlemez. Görmek için deliren erkek görmese de olur. Sizi gördüğü yerde sizdeki değişiklikleri fark etmez bile. Saçınızı kestirdiğinizde fark etmez. Boyatsanız anlamaz bile. Görüşmek istersiniz. Görüşmek istemez ya da görüşmeye gereken önemi vermez.

Aradığınızda telefonu hemen açmaz. Ya da hiç açmaz ve size uzunca bir zaman sonra cevap verir. Sık sık ondna haber almamaya başlarsınız. Kimi zaman ortadan kaybolur. Hiç ulaşamazsınız.

Bazen aldatan kişiler daha çok ilgi gösterebiliyor. Olur olmaz zamanlarda suçluluk psikolojisiyle arayıp ağlayabiliyor ya da aşırı ilgi gösterebiliyorlar. Bu kişiler hiç çiçek almazken çiçek alabilir. Gün içinde gerekli gereksiz arayıp, size ben burdayım ve masumum mesajı vermeye çalışabilir.

Kimi aldatan erkekler aşırı ilgi gösterir, kimileri de aşırı ilgisiz olabilir. Bu farkı ancak siz anlayabilirsiniz. Önceki ve sonraki davranışları gözlemleyin, analiz edin. Çıkan sonuca göre karar verin.
1
İhanet eden erkekler; Telefonları kapatmaya başlar. Yanınızdayken telefonunun sesi muhtemelen kısıktır. Evliyseniz eğer eşiniz evde telefonu kapatır. 2. bir hat kullanması da olasıdır. Mesajları genellikle boş tutar. Son arama listesi de temizdir! Bu durum sakıncalı bir takım verilerin olduğuna da delil olabilir.

Aldatan erkek tensel temastan uzak durur. Öpmek ya da dokunmak istemez. Eskisi gibi sıcak değildir. Davranışları ve dokunuşları buz gibidir. Bunu hemen hissedersiniz. Siz istemedikçe sizi öpmez. Sizden uzakta oturabilir. Sizden uzaklaşmıştır. Adeta kaçar gibi..

Bu belirtiler kesin aldatıldığınıza işaret değildir.

Ama bütün bunlar sevgilinizin sizden soğuduğunun göstergesidir. Olası ayrılık kapıdadır diyebilirim.

Bilgeis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir