Aşk Acısı Nasıl Geçer ?

Aşk acısı nasıl geçer, dahası acaba aşk acısı gerçekten de geçer mi yoksa kalır da sadece acısı mı hafifler ? Onu gerçekten unutabilir miyiz ? İnsan aşık olduğu kişiyi silip atabilir mi kolayca ? Hangi aşk acısız biter ve biten hangi aşk kolayca küllenir ? Aşk olunca konumuz o kadar çok ki sorumuz..Aşk ! Seni daha dün nefretle anarken şimdi gene aşık oldum iyi mi ? Ben de aşığım ve ben de imkansızım. Acil yarama ilaç bulmalıyım.

Aşk acısı nasıl geçer, onu unutamıyorum, nasıl unuturum, bilmiyorum..

Aşk acısını geçirmek için çok tavsiye var. Sizinle de paylaşacağım bu tavsiyeleri. Hem bana hem de size faydalı gelmesi dileklerimle..

Onu sana hatırlatan bir tane kürdan bile olsa at, kaybet, yok et sil..Sana hatırlatacak ne varsa hayatından çıkar.

Onunla birlikteyken, mutluyken ya da mutsuzken dinlediğin ne kadar şarkı varsa sil bilgisayarından. Asla dinleme. Onu sana anımsatan tek bir melodi dahi olsa çıkar hayatından. Hatta telefon müziklerini de komple değiştir. O seni ararken çalan melodi asla olmamalı artık telefonunda.

Resmi varsa sende hemen sil ve yok et. Ona karşı en ufak umut beslememlisin içinde.Artık yok. Bunu kendine telkin et. Onu tamamen sil umutlarından. O gitti. Ve asla dönmeyecek.

Size değer vermediğini düşünün ve kendinizi ondan daha değerli görün. Siz ondan değerlisiniz. Giden oysa biten oysa size ne. Sonucu kendi düşünsün. Siz onu kaybetmediniz ki, asıl o sizi kaybetti..