AŞK HİÇ BİTMEZ

Aşk biter mi? Yo hayır asla bitmez. Aşk melek yüzlü birşeydir ona asla yüzünüzü ters dönemezsiniz. Ona kendinizi öyle bir kaptırırsınız ki zaman sadece sizin için işler zannedersiniz. Gözünüzden etrafınızdaki herşey düşer ama o melek yüzden başka herkes elbette. O hayat noktanız olur o sevinç kaynağınız olur. Vazgeçilmez bir dayanaktır o sizin için. Tüm onurunuzu gururunuzu onun için harcamayı bile göze alırsınız.

Kalbiniz o gitse bile bitsin desede asla ama asla bırakamaz. Kendiniz ona mühürlenirsiniz. Söz dinler mi zannediyorsunuz? Hayır siz gitseniz bile siz onun peşinden sürüklenirsiniz. Çünkü artık kalbiniz o melek yüzlünündür. Onun haberi tüm Dünyadadır. O heryerdedir. O kalbin sıcaklığında beslenir o hayatın en sıcak noktasıdır. O hayattır o sevinç kaynağıdır.

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. Hele bir de evlilik gelirse!!!

Aşkın evlilik yüzü çok başkadır. Çok farklı heyecanlarla boğuşursunuz. Ailelerin tanışması derken kaynaşması derken neler nelerle karşılaşırsınız. Çok farklı duygular ve eşinizin size olan bağlılığı daha da çok sarılmanızı sağlar.

Haksız olsada aşk peşinden gitmeye değer! Aşk o kadar büyük yaşayan bir ateş ki söner deseniz de sönmez. İçinizde hep ona ayrılmış noktalar vardır.

O yerini bilir ve gelmesini bildiğinde de yerini eliyle koymuş gibi bulurr gelir oturur. Size kalan onu beslemektir. Susmadan onunla konuşarak ona mahkumsun çünkü onu dinleyerek de kurmalısınız hayatınızı.

Ayrılık düşünme! Ayrılamazsını!

Avaz avaz bağırırsın onsuzluktan. Asla dayanamazsın. Uzağında olması unut demen yeterli gelmez. Daha da çok uykusuz gecelere kapı açarsın. Göz yaşların başlar.

Yüreğin sıkışır görmedikçe özlemek özlem hasret seni dürter durur. Herşeyi değiştirmeye çalışsanızda değişmez. Unut desende sendeki gönül unutmaz!

Sitenin Meleği.