AŞK KADINA YAKIŞIR

Aşk kadına yakışır mı yakışır. Kadının güzelliği ve cazibesi aşkın ta kendisidir. O aşk ki baktığı yerde başlar ve son nefese kadar devam eder. Öyle bir süreklilikle gelebilir ki ya da bazen öyle bir kısalık da gelir ki kendinizi ondan alamaz bir duruma getirirsiniz. Ve her aman istekleriniz doğrultusunda ilerleyen bir aşkla bir hayatla baş başa bulursunuz kendinizi. Aşk şaraptır aşk kadındır ötesi yoktur. Ten de yanarsın ve o tende ölürsün. Aşkın ateşinde bir ten ile var olur o ten ile de mezara girersin.

Sadakatin ırmağı ve güzelliğin abidesidir. Kendisi bir iç kargaşa güdüsüdür aynı zaman da. Kendisi bir amaçtır bir araç hiçbir zaman olmamıştır. O her zaman bir amaç olmuş ulaşılmak istenen olmuştur.

Varılmak istenen bir hedef gibidir. Erkekler kadınlar olmazsa renksizdirler. Hayatlarına bir renk vermek istiyorlarsa mutlaka ama mutlaka bir bayan ile hayatlarını birleştirmelilerdir. Kendilerini renkleri eşlerinde gizlidir. Eşleri ile var olurlar her zaman ama bunu anladıkları süre genelde tanıştıktan sonradır. O duyguyu tatmadan ve yaşamadan gerçekten bunu anlayamazlar.

Çevrelerindeki arkadaşlarından örneklerini görseler bile yaşamadan anlayamazlar. Bu gerçekler asıl yürekte hissettikten sonra vazgeçilmez olurlar ve güzelliklerini çoğaltarak devam ettirirler. Hem de koskocaman bir ömür boyunca devam eder. Ne kadar harika! Aşk harika!

Kadının aşkı içindedir. Erkeğinse mantığında işler bazen. Kadınlar daha da duygusal geldikçe erkekler kendilerini bir parça gibi hissederler. Kadınlar da bir bütün olacaklarına inanmışlardır. Her şey ama her şey aşktan ibarettir. Dikkat edin ve özenle inceleyin. Her anımız da ama her anımız da bir aşk var neye duyulan aşk vardır en güzelidir, çok başka bir tadı vardır o lezzeti ömrümüz boyunca bir başka insanda yaşayamayız. O birdir tektir. Ve Allah aşkı Yaradan’a duyulan en sevgili ve en yüce aşk.

Ona ulaşma aşkı onunla beraber olma aşkı. Baba aşkı sadakatin sırrı güvenin en doruğu bir dağ gibi kocaman bir deniz gibi geniş. Öylesine korur kollar ki hayatınızda çok büyük yer kaplar. Sevgili eş aşkı.

Bir hayatı bir ömrü beraber geçireceğin inana duygunun hayranlığın sevginin şefkatin gösterisi aşk. Tüm bunların bir bütünüdür aşk. En güzel şeyin mayasında hep aşk vardır.

Kadındaki aşkı ortaya çıkarmak demek aynı şekilde sizinde içinizde bir aşkın olmasından çıkabilir. Kadınlar utangaç ve kendilerini bilen içlerinde hep bir duygusal ince yanları olan kişilerdir. Tatlı mı tatlıdır her kadın acı sanılan ya da çirkin sanılan kadın vardır sadece oysa onlar içlerinde büyük madenler saklarlar ve kendilerinin açığa çıkması için bir aşk beklerler. Kadın aşkı güzelleştirir ve aşk da kadını güzelleştirir. Bu ne kadar da güzel bir şey değil mi ne kadar da mükemmel bir şeydir.

Sitenin Meleği.