Ayrılanlar Barışmalı Mı?

barışmakOnlar Ayrılığı Da Yürütemedi, Evliliği De ! Evlilik zor. Hepimiz zaman zaman evliliğimiz içinde sorunlar yaşıyor, bunalıyoruz. Aklımıza acaba ayrılsam mı sorusu geliyor bazen. Oysa evlenmek kadar ayrılmak da zor. Ayrılık ilk etapta kurtuluş olarak görünse de, bazen büyük pişmanlıklar yaşatabiliyor. Tekrar barışma isteği çiftleri yiyip bitiriyor. İyi dünmeden karar vermemelisiniz. İlk başta kolay gibi görünse de ayrılık çok zor.

Ayrılıp barışan sevgililer, ayrılıp barışan evliler..Birbiriyle uzun süre beraber olan çiftler birbirine çok bağlanıyor. Ayrılık ilk başlarda kolay gibi görünse de zamanla başka kollarda mutlu olmadığını anlayan çiftler tekrar barışıyor.

Bir anlık öfke, gurur, inat ya da basit nedenlerle ayrıldıysanız düşünün. Acaba geri dönüşü var mı? Belki de geri dönüşü yok…İyi düşünün..

Geçtiğimiz yaz sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Demet Akalın ile Oğuz Kayhan, yine sürpriz bir şekilde boşanmıştı. Ancak yüreklerine söz geçiremeyen Akalın ile Kayhan, dört kez ayrılsa da hâlâ ilişkilerini sürdürüyor.

Ayrılsak da beraberiz
Yedi yıldır birlikte olan Ece Erken ile Tuncer Öztarhan çiftinin aşkları `yılan hikayesi`ne döndü. Çift, sürekli ayrılıp barışsa da aşklarını bitirmedi ve evlilik kararı aldı. Ama gene de ayrıldı..

İnişli-çıkışlı yola devam
Umut Elçioğlu ile Melisa Mızraklı`nın önceki yaz başlayan ilişkileri, bir dargın bir barışık sürüyor.

Bu alanda rekor onların!
Ayrılıp barışma rekorunu elinde bulunduran Hilal Cebeci ile Doğuş aşkı, Doğuş`un evlenmesiyle sona ermişti. Ancak kısa sürede boşanma kararı alan Doğuş için Cebeci`nin yorumu “Beni hâlâ unutamadı” olmuştu.

Yıllarca…
Futbolcu Sergen Yalçın, Aslı Sarı ile uzun süre büyük bir aşk yaşadı. Ancak sürekli kavga ederek ayrılma kararı alan çift, aşklarını noktaladı.

Yüzük atıldı
Sosyetik güzel Yasemin Kozanoğlu ile sürekli ayrılıp barıştığı Erol Derviş, nişanlanmış ancak kavga ederek yüzükleri atmıştı.

Yürütemediler…
Sezen Aksu ile yıllarca beraberlik yaşadığı Önder Fırat da sürekli ayrılıp barışan çiftler arasında yer alıyordu. Bu iniş çıkışlı ilişkilerini daha fazla yürütemeyen çift, geçtiğimiz aylarda ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir