Bana Gerçekten Aşık Mı?

1Erkeklerin aşık olup olmadığını anlamak aslında çok kolay. Biz kadınlar çoğu zaman çeşitli entrikalar çevirebiliriz ama erkekler genellikle nettir. Bir erkek ne istediğini ya da ne düşündüğünü kısa ve en net biçimde açıklayacaktır. Olur ya eğer çekinirse ve hemen duygularını belli etmezse siz onun bazı davranışlarından size karşı ne hissettiğini anlayabilirsiniz. Belki de onu yanlış anladınız. Belki de sizi sadece arkadaş olarak görüyordur. Onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için çok dikkatli davranmalısınız. Aksi taktirde yanlış bir hamle yapıp onu büst bütün elinizden kaçırabilirsiniz. Erkeklerin aklına girmek kolaydır ama kalbine girmek zordur!

Hoşlanan erkek, beğendiği kızın gözüne direkt bakamaz. Kızdan etkilendiği için kaçamak bakışlar atacaktır.

Sizi beğeniyorsa sürekli saçınızı, parfümünüzü ya da kıyafetinizi övecek, sizi iltifat yağmuruna tutacaktır.

Gerçekten hoşlanan erkek, beğendiği kıza değer verir ve onu koruma iç güdüsüyle haraket eder. Yardıma ihtiyacınız olduğunda hemen onu bulacaksınız yanınızda.

Sık sık karşınıza çıkar. Bunun tesadüf olduğunu düşünmenizi sağlamak için olur olmaz yerlerde, olur olmaz zamanlarda karşınıza çıkar ve sizin orada olacağınızı bilmiyormuş gibi davranır.

Bulunduğunuz ortamda yüksek sesle konuşur, değişik aşırı haraketler yapabilir. Bütün bu çocuksu hareketler sizin onu fark etmeniz içindir.

Erkekler hoşlandıkları kızları mutlu etmeyi çok ister. Size küçük armağanlar alabilir. Sürekli etrafınızda gezebilir. Sizi hemen sahipleneceği için başka erkeklerden de kıskanacaktır.

Hoşlanan erkeklerin en önemli özelliği de bu sahiplenme ve kıskanma durumlarıdır.

Size telefon ya da messenger yoluyla ulaşmak ister. Sık sık da buluşmak isteyecektir. Eğer size değer veriyorsa sizi duygusal bazda sever ve yatağa atma dürtüsü hemen gelişmediği için rahat olabilirsiniz.

Cinsellik arayışında olan erkekler sabırsızdır ve niyetlerini hemen ortaya koyarlar. Sizi et olarak gördükleri için değersiz hissetmenize neden olurlar.

Zaten siz de bir erkeğin sizi gerçek manada sevip sevmediğini anlayacak olgunlukta değilseniz lütfen tek gecelik ilişkiler yaşayarak erkeklere kendinizi kullandırmayın!

Bilgeis..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir