BİR KADIN BİR ERKEKTEN NELER İSTER

Kadın ve erkekler ayrı yaratılmış farklı hislerde farklı yapılardadırlar. Birbirlerini tamamlayıcı tıpkı birer iki yarım elma dilimi gibidirler. Kadın ve erkek bana göre eşit değil yani tam tersi bir erkek bir kadın olmadan yapamaz bir kadın da bir erkek olmadan yapamaz. Birbirlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Eğer bu tamamlayıcılık güzel ve düzenli bir birleşme olursa çift hep mutlu olur. Özellikle yazımın konusundan dolayı değineceğim noktalar bir kadının bir erkekten neler beklediği neler istediği. Biz kadınlar hassas yapılı duygusal insanlarızdır.

Yaradılışımızda vardır bu özelliğimiz ve her seferinde bazı erkekler buna hoşluk göstermez siz zaten aman hassassınız aman duygusalsınız of diyip bile tartışma çıkarabilirler bundan dolayı öncelikle bir erkekten bir kadın kendisine karşı incitici davranışlarda bunmayan kendisiyle her sorunda oturup konuşup halledebilecek, kendisine yüksek sesle hitap etmeyecek gerekli gereksiz kırıcı olmayacak birini ister.

Özel olduğunu hep bilmek ister. Eşinden tatlı dokunuşlar farklı canlı hareketler davranışlar ister. Hediye farklı süprizlerle capcanlı bir ömür geçirmek ister.

Kadını gerçekten seven sadakat gösteren bir eş tatmin edecektir.

Malı mülkü evet iş güç bunlarda önemli ama sadakatsiz bir eş demek malı mülkü olsa ne işe yarar gözü dışarıda olduktan sonra.

Evine eşine çocuklarına sadık sevgi dolu ev babası iyi bir eş ister bir kadın.

Bir kadın önce hakkı olanı ister sonra da özel isteklerini ister.

Hakkı olanı almak öncül alması gereken şeydir. Kadınlar her zaman eşlerinin onlara güven vermesini ister.

Bir dağ gibi duvar gibi onlara sırtlarını yaslamak ve asla onlardan bir zarar görmeyecek gibi..