Erkek nasıl kadınla evlenmek ister

erkekler nasıl kadınlarla evlenirBir erkek her zaman güler yüzlü eş ister. Ama bütün erkekler için standart evlenilecek kadın şeması yoktur elbet de. Yine de biz genel hatları ile bir erkeğin nasıl bir eş istediğine göz atalım. Bakalım erkekler hangi kadınlarla evlenmek istiyor. İşte erkeklerin kadınlarda olmazsa olmazları..

Erkekler genel olarak her zaman güler yüzlü, sevecen, anaç, bakımlı, titiz, yaşama sevinci olan ve iyimser kadınlardan hoşlanıyor. Ne kadar güzel olursa olsun kibirli bir kadının erkeğin gözünde hiçbir değeri olmuyor. Hal böyle olunca bize de mütevazi olmak düşüyor.

Erkeklerin kalbine giden yol güzel yemeklerden geçiyor. Özenle hazırlanmış sofralar, lezzetli yemekler ve yemek sonrasında hazırlanan şık bir çerez masası bir erkeğin hep yanınızda kalmasını sağlayacaktır. İstediğiniz kadar güzel bir kadın olun, eğer anaç ve becerikli değilseniz değeriniz bir anda sıfıra inebilir.

Erkekler anneleri gibi bir kadınla evlenmek ister. Tıpkı anneleri gibi sevecen bir kadın hiçbir erkeği elinden kaçırmaz. Kariyer sahibi olmanın yanında bir de bu tür meziyetleriniz varsa çok şanslısınız sevgili hanımlar.

Nasıl olursanız olun ya da ne yaparsanız yapın bilmeniz gereken çok önemli bir sır var; her zaman kendiniz olun. Hiçbir zaman rol yapmayın. Unutmayın yalanın da bir vakti var..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir