ERKEKLER DE KAFAYA TAKAR !

ERKEKLER DE KAFAYA TAKARÇoğu zaman erkelerin kadınlar kadar düşünceli olmadığı söylenir.ya da şöyle diyelim kadınlar kadar umarlı değil hatta umarsız oldukları bilinir.ama öyle değil.

erkekler de kafalarına takarlar.hem de bizim aklımıza gelmeyen şeyleri bile !işte erkeklerin kafalarına taktıkları bazı ayrıntılar !

erkekler pek umursamıyor gibi görünseler de aslında bizim arkadaşlarımızın onlar hakkında ne düşündüğünü bilmek ister ve bunu kafalarına takarlar.özellikle ilk tanışma bu açıdan onları epey düşündürebilir.

şu da bir yarıntı ki partnerimiz eğer bizi gerçekten seviyorsa, arkadaşlarımızın yanında asla rol yapmaz ve olduğu gibi görünüp onlara sıcak davranır.

bizim rahat olup olmadığımız erkekler için çok önemlidir aslında.her ne kadar belli etmeseler bile, yemeğe çıktığımız bir gece boyunca rahat olup olmadığımız onların kafalarını hep kurcalar.

yine erkeklerin biz kadınlarla ilgili kafalarına taktıkları çok önemli ayrıntı , bize aldıkları çiçeğe değer verip vermememizdir.eğer sevgilinizin aldığı çiçeğe değer verir ve onu evinizin baş köşesine koyarsanız işte o zaman içi rahat edecektir.

erkekler duygusuz diye düşünürüz zaman zaman…yanlış ! onların da duyguları var ve onlar da bizler gibi çabucak incinebilirler.kafalarına takmaz mı sandınız ? hayır kesinlikle takarlar….onun doğum gününü unuttuysanız işte bu onları çok üzecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir