Erkekler De Yanar Mış!

erkeklerEvet. Erkekler de yanarmış. Oysa biz erkekleri buz kütlesi olarak görüyorduk. Bizi hiç anlamıyorlar ya hani..Hep dediğimizin zıttını yapıyorlar, bize sulu göz diyorlar, ilişki içerisinde sıkıyı gördüler mi de kaçıyorlar. Oysa erkekler de acı çekiyormuş. Onların da duygusal oldukları, üzüldükleri, en az bizim kadar acı çektikleri zamanlar varmış. Ben şaşırdım, ya siz?

Ayrılık anında etkilenmemiş gibi görünen erkekler aslında kadınlardan daha çok üzülüyor. Ayrılığın kadına vurduğu darbe ile erkeğe vurduğu darbe arasında dağlar kadar fark var diyebiliriz. Bunun sebebi; kadının bir anda terk etmiş olmasıdır. Kadın aslında bir anda terk etmez. Ayrılacağının sinyallerini çok önceden verir ama erkek bu sinyalleri ya görmez ya da görür ama ilgilenmez.

Çantada keklik sandığı kadın avucundan uçup gidince de derin bir sarsıntı yaşar ve içine kapanır. İşte bu tür ayrılıklar erkeği derinden sarsar. Erkekler ilişkilerindeki sorunları irdelemedikleri için kadının ayrılmasını saçma bulur. Oysa kadının mutlaka geçerli bir nedeni vardır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir