Erkekler Gerçekten Sever Mi?

erkekler ve aşkVeya da seven bana rast gelmedi henüz. Bilmiyorum. Aklım çok karışık. Erkeklerin seveceğine inancım sıfır. Onlar sadece ister. Hep ister. Bizden hep onları mutlu etmemizi isterler. Mutlu olunca da bir süre sonra sıkılır, başka bir kucağa giderler. Erkekler, sevmez !

Bunu kabullendikten sonra yapmam gereken, beni sevecek bir erkek aramaktan vazgeçmekti. Ki, bunu yaptım ve vazgeçtim. Seni seviyorum yalanına da doydum. Bunu beklemekten de vazgeçtim…

Hayatımdaki pişmanlıklar çoğaldıkça, keşkelerimin sayısı arttı. İyi ki de, dediğim pek az şey var. Tecrübelerimden ders çıkarmak yerine, onları unutmayı seçtim. Keşkelerim bana ne kattı, hiçbir şey !Hala bir yerlerde bi parça masumiyet var mı, birileri hala karşılık beklemeksizin sevebiliyor mu, sevdiği için gözyaşı döken, onu sadece o olduğu için seven kaç kişi var, gözlerine baktığında kaç kişinin dünysı O oluyor ?

Nedir bu sevgiyle alıp veremediğim. Başka işim yok mu benim. Mutlu olmak için illa ki onun beni sevmesi mi gerekiyor ? O beni sevmese de ben onu sevmeye devam edebilir miyim ?

Eskileri düşününce aklıma hep Hani Böyle Olmazdık ! Geliyor..Hani, sen beni bırakamazdın, hani vazgeçemez, bensiz olamazdın ? Hani biz, hiç dargın duramazdık ?

Yalanını sevsinler sevsin. Ne de güzel söylemişsin. Şimdi dönüp baktığında Hani, gidemezdim, mi diyorsun ?

Gittin. Tebrik ederim.

Erkekler sevmez ! Gider..

Bilgeis

“Erkekler Gerçekten Sever Mi?” için bir yanıt

  1. erkekler hiç bi kadnla duramazlar briyle çkarken başkasını bulduklarnda onu sewp kızları bi oyuncak gbi görürler ben inanmıyorum erkeklern gerçekten seweblceğine :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir