erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır ?

Erkeklerin beğendiği kadınlar !!!!

Erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği özellikleri neler?

Erkeklerin beğenilerinin karmaşık olduğunu düşünenler çok yanılıyorlar. Klasik erkek davranışları göz önünde tutularak oluşturulan “Onları mutlu eden 10 özellik” listesi, standart erkek profili hakkında size daha çok bilgi verecek ve belki de artık “Niye beni değil de onu seçti” demekten kurtulacaksınız!


Çekicilik

markafoniBir erkeğin sizi fark etmesini sağlayan ilk nokta dış görünüşünüzdür. Onu etkilemeniz için gereken ilk şey de haliyle biraz çekiciliktir! Bunun için olağanüstü bir çabaya gerek yok. Bakımlı ve kendinden emin bir ifadeye sahip olmanız, sizi yeteri kadar çekici kılacaktır çünkü… “Kendinden emin” tanımını kesinlikle ukalalık ya da havalı davranmak olarak algılamayın. Mesela aranızda kendinizi ifade etmenizi engellemeyecek kadar mesafe bırakın. Gizemli durmanızda ve her şeyi apaçık konuşmamanızda yarar var.

İdeal vücut

Karşınızdaki erkeğin sizde ikinci olarak dikkat edeceği şey vücut hatlarınızdır. Göğüsleriniz, kalçanız ya da boyunuzun uzunluğu onu cezbedebilir. İdeal vücut hatları olarak yorumladıkları 90-60-90’a yaklaşabiliyorsanız, zaten birçok rakibinizi geride bıraktınız demektir. Ancak unutmayın ki bazı erkeklerde ideal vücut anlayışı değişir. Kısa boylu, küçük göğüslü ya da çok uzun boylu olmanız tercih sebebi olabilir; o da sizin şansınıza kalmış!

Güzel bir yüz

Sıra geldi yüzünüze… Tanıştığınız erkeğin yavaş yavaş incelemeye başladığı yüzünüzün doğal bir güzelliğinin olması, gözlerinizin, kulaklarınızın ve burnunuzun yüzünüzle orantılı olması, sizi bu elemeden geçirecektir. Gözlerinizin ve dudaklarınızın güzelliği, bu aşamada ayrı bir önem taşır. Dudak kalınlığınız, konuşurken kullandığınız mimikler, gözlerinizin iri ya da ufak olması yine tercihleri etkileyecektir.

Tutku

Bunca adımdan sonra partneriniz sizden tutku ve şehvet de bekleyecektir. Kendisine pozitif yaklaşmanız, birlikte olduğunuzun her anı keyifli kılmanız iyi olur. Bu şartlar altında yanınızdaki erkek, en mutlu erkek sayılabilir.

Saygı

Diğer hemcinslerinin yanında onu küçük düşürecek şakalar yapmanız büyük dezajantaj! Erkekler böyle bir hareketi saygısızlık olarak yorumlar. Gözündeki değerinizin azalmasını istemiyorsanız, ona başkalarının yanında saygılı davranmalı, hatta arada bir pohpohlamalısınız.

Espri anlayışı

Karşınızdaki erkeğin yüzünü güldüren her şeye iyi bir tepki vermelisiniz. Eğer çok şakacı bir insan değilse, zaten bu kadar gülümsemesine saygı göstererek sizin de gülmeniz bir jesttir. Hele de yaptığı kötü esprilerde bile ona iyi tepkiler vermeniz, kendisini yanınızda rahat hissetmesini sağlayacaktır. Eğer güldüren kişi sizseniz, arkadaşlarının en sevdiği insan olabileceğinizden sizi asla yanından ayırmayacaktır.

Zeka ve kendine güven

Zeki kadın genellikle erkekler için problemdir, ama bu sadece kısa süreli ilişkiler için geçerlidir. Eğer karşınızdaki erkek uzun süreli bir ilişki arayışındaysa, zeki olmanız ve kendinize güvenmeniz sizi daha çekici kılacaktır.

Dürüstlük ve güven

Karşınızdaki adamın uzun süre yanınızda olmasını istiyorsanız, önce ona güvenmeli ve kademeli olarak dürüst olmalısınız. Bu kelimeden kasıt, eskide kalan ilişkilerinizi ve kötü anlarınızı ilk günlerde anlatmamak, birbirinizi tanıyıp ne kadar güvenebileceğinizi anladıktan sonra aşama aşama paylaşmaktır. Erkek kendine güvenen ve dürüst bir kadınla birlikte olmaktan mutlu olacak, hatta size söylemese de sizinle gurur duyacaktır.

Altın gibi bir kalp

Erkeklerin kötü günlerinde kadınlar genellikle gündelik planlarını uygulamaya devam ederler. “Ne, neden, niçin, neyin var” gibi soruları kullanmadan kendilerini anlayacak bir kadına ihtiyaç duyan erkekler, böyle birini bulduklarında ise asla bırakmak istemezler.

Ve tabii ki aşk!

Bazı erkekler ilk üç maddede mutluluğu yakalarken, çoğu erkek ise aşk arar. Kendisine sadık, çekici, tutkulu, güzel, güvenilir, şefkatli ve en önemlisi kendisine aşık bir kadın bulduklarında, aradıkları mutluluğu bulmuş olurlar. Ancak bunların hepsinin bir arada bulunduğu bir kadın bulmak oldukça zor olduğundan, genellikle karma 5 şık ile uzun süre hayatlarına devam ederler!

“erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır ?” için 20 yanıt

 1. Bence suç kızlarda her önünde şeyi olanı adam sanıp değer veriyorlar ama şunu bilmiyolar ki erkekler onlara verdiği değeri değil 250 gram ete bakiyolar yani düzgün erkek nadir bulunuyor şunu söylemeden de geçemiycem çok seversen sikilirsin az seversen sevilirsin

 2. sevgilimle aramdaki problemi anlayamıyorum durup duruken kendimizi üzüyoruz ama ilişkide en çok nazardan korkarım

 3. ilk önce anlatayım benden hoşlanan bir çocuk vardı ben ona yüz vermedim ama çocuk benden vazgeçmedi ama şimdi ben çocuktan hoşlanıyorum ne yapmam lazım yardımcı olun

 4. Bence bı erkek ıcın asla degısmemelı ınsan.oldugu gıbı gorunmelı ve arada bıraz mesafe olmalı gercktnde yuz verılmemelı erkeklere

 5. kesinlikle katılıyorum bir erkek yüz bulduğumu çok değişiyor kızların erkeklere yüz vermemesi gerekiyor

 6. ama erkekler kizlardan bu para istemek meselesine geldikdeyse.ben boyle bi sey gordum desem yalan olur.ama hakiketende kizlar erkeklere yuz vermemelidirler.

 7. ATESLERIN GUZELI CANSU ben seninle ayni fikirdeyim.canim benim !sen benim yureyimden geceni soyledin.harikasin sen.sevdim seni

 8. Kızlar bir erk. İçin değişmyn sizi sewyrsa ztn sewr swmyrsa brakn yol vrn sizi sewyrsa hr halnzle swsn…

 9. hiç işe yaramıyooo bn okuldan sevmiştim söledim mektup yazdım çocuk bni kıskandırmak için sevgilim var dedi onun için ağladım bile ama hiççççç değmiyooooo

 10. bence kızlar erkeklere fazla yüz vermemeli fazla yüz verdiklerinde tepemize çıkıyorlar ve bizdende yüz aldıkları içinde bu ilşki bir noktada bitiriyorlar bazı erkeklerde aşık oldukları kızlardan para istiyorlar ve kızlarda vermeyince kızıp gidiyorlarrrrr bu çok saçma bir şeyyyyyy

 11. Bence insan kendini nasil iyi hisediyorsa oyle.olmali iyi veya kotu karsisindakide istiyorsa oyle kabul etmeli ve kimse bi badkasi icin degismemeli

 12. kendine değer vermeyen kadına erkeği de dğer vermez herkes kendini en iyiye layık görür PÜF NOKTA BU

 13. kendine değer vermeyen kadına erkek de dğr vermez herkes kendini en iyiye layık görür değil mi püf nokta bu bence

 14. erkekler hepsiiiiiiiii ayni ben Kosovada yaseyorum, ama bir erkek için ne yapsan yaramiyor çunku soyledim gibi malesef hepsi ama hepsi ayni.

 15. vallahı cok şaşkınım ben eşime calıştıgım halde öyle geysalık yaptım kı inan degmediiii…… ve gidiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir