Erkekleri tavlama sanatı

anlasamayan çiftlerErkekler ne ister? Erkekleri iyi tanıyın. Böylece isteklerine kolayca cevap vereceksiniz. E haliyle o daa size cevap verecek..İşte erkek tavlama sanatı. Erkek nasıl elde edilir, etkilenir, aşık edilir..Meraklılarına…

Erkekler kadın gibi kadınları seviyor. Cilveli, işveli, bakımlı, temiz, titiz ve tatlı bir kadın, her zaman kazanır. Erkekler ilk adımı atan taraf olmayı sever. Arsız, çok açık seçik, çekinmeyen ve her şeye hazır olan bir kadın hiçbir erkeğe cazip gelmemektedir.

Fazla naz aşık usandırır derler ama erkekler nazı severler. Cinsel açıdan baktığımızda olaya; erkekler kadınların peşinde koşmayı seviyor. Ona istediğini ne kadar geç verirseniz, o kadar çekici kalırsınız. Sanmayın ki, onunla birlikte olduğunuzda size daha sıkı bağlanacak..Bu koskoca bir yalan sevgili hanımlar. Erkekleri kendinize bağlamak istiyorsanız, onun gözünde ulaşılmaz, asil ve aranılan bir kadın olmalısınız.

Erkek tavlamanın belki de anahtar kelimesi; Prensiplerinizden ödün vermeyin. Kendi paranızı kazanın. Çalışın. Erkek parasına tamah eden basit bir kadın olmak yerine, kendi ayaklarının üzerinde duran güçlü bir kadın imajı çizin. Erkekler aciz, paragöz ve basit kadınlardan tam anlamı ile nefret ediyor.

Erkekleri memnun etmek için onları başarılarında da başarısızlıklarında da, her zaman desteklemelisiniz. Her zaman yanında olduğunuzu hissettirin. Ona olan sevginizi hissettiğinde en az sizin kadar memnun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir