Erkeklerin Evlenmek İstediği Kadın Nasıl Olmalı

Erkekler nasıl bir kadınla evlenmek istiyor, erkeklerin sevdiği, beğendiği, hoşlandığı ve evlenmek istediği kadınlar, kadın özellikleri ve tipleri neler merak ediyorsunuz hanımlar biliyorum. Çünkü ben de erkeklerin nasıl bir kadınla evlenmek istediğini ve evlenince nasıl mutlu olacaklarını merak ediyorum.

Erkekler kadınlarında neler olmasını ister sizce. Bu konu hakkında çok ilginç bilgiler var. Erkeklerin istekleri türlü çeşitli.

Erkekler kendilerinden 5 yaş küçük kadınlarla evlenmek istiyor ve kendilerinden 5 yaş küçük kadınla evlenen erkekler evlilikte daha çok mutlu oluyor.

Erkekler daha önce evlilik yapmayan, ilk evliliği olan kadınlarla evlenmekten daha çok keyif alıyor. Kısaca erkekler hiç evlenmemiş kadınlarla evlenmek istiyor.

Erkekler kendilerinden büyük kadınla evlenince o kadar da mutlu bir evlilik yürütemiyor. Kadının en az 5 yaş küçük olması evliliğin uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Eğitimli kadın da evliliğin kaliteli olmasında olumlu bir etken. Evliliğin uzun yıllar sürmesi kadının eğitimli ve kültürlü olmasına da bağlanıyor.

Evlilikte çiftlerin her ikisi de daha önce evlenip boşanmışsa o evlilik uzun yıllar sürüyor. Ama çiftten biri evlenip boşanmış, diğeri ilk defa evlenmişse o evlilik o kadar da uzun yıllar sürmeyebiliyor.