Eşimin Beni Sevdiğini Nasıl Anlarım ?

Eşimin beni sevdiğini, bana hala aşık olduğunu ve bana değer verdiğini nasıl anlarım ? Evlisin ve eşinin seni eskisi kadar sevip sevmediği konusunda bazı şüphelerin var. Belki de seni hala çok seviyor ve hayatın yaşattığı bazı zorluklar yüzünden sevgisini sana yeteri kadar hissettiremiyor. Ya da eşin seni seviyor ama eskisi gibi değil.. Belki de her şey sıradanlaştı onun için. Sen de öyle.. Hemen moralini bozma. Belki de eşin sana sırıl sıklam aşık ama sen anlayamıyorsun. Aşkın ve sevginin pek çok göstergesi vardır. Bunlara hiç dikkat ettin mi ?

Bir erkek seviyorsa muhakkak bunları yapacaktır. Hep dediğim gibi, seven erkek sevgisini saklamaz. Her fırsatta haykırı davranışlarıyla (:

* SÜREKLİ SİZİNLE: Beraber dışarı çıktığınızda erkek arkadaşınızın durduğu yer, sizin onun hayatındaki yeriniz hakkında çok şey söyler. Eğer bir erkek birlikte olduğu kadına duyduğu hislerden emin değilse, o zaman onun tam yanında durmak yerine biraz uzağında kalmayı tercih eder. Fakat eğer aşıksa o zaman gözlerinin hiçbir yere kaymadığını göstermek için sevgilisinin yanından hiçbir yere ayrılmaz. Bu davranışıyla da çevresine ‘birlikte olduğum biri var’ mesajı verir’.

* TELEFONU EMRİNİZDE: Telefonun diğer ucundaki ses, annesine ya da eski kız arkadaşına ait olabilir. Fakat o sizin telefonuna cevap vermenize hiçbir şey demiyor. Erkekler bazı şeyleri kız arkadaşlarıyla paylaşmaktan hoşlanmaz. Eğer telefonuna cevap vermenize izin veriyorsa, sizinle uzun bir ilişki yaşamayı düşünüyor demektir’.

* KONUŞAN GÖZLER: Gözler bir erkeğin sadece ruhunu değil aynı zamanda kalbinin derinliklerini gösteren pencerelerdir. Erkeklerin iki çeşit ‘Seni Seviyorum’ bakışı vardır. Bunlardan ilki ‘gizli bakış’tır. İkinci bakış ise ‘sabit bakış’tır. Erkekler çoğu zaman duygularını karşısındaki insana göstermeye çekinir. Eğer onu gözlerinizin içine uzun uzun bakarken yakalarsanız bilin ki üzerine geçirdiği kalın kalkanını indirmeye başlamış ve sizi iç dünyasına almaya hazırlanmaya başlamıştır.

* BUZDOLABI DOLU: Sevgilinizin evindesiniz. Canınız limonlu soda içmek istedi fakat onun soda sevmediğini bildiğinizden böyle bir içeceği onun evinde bulma şansınız yok. Susuzluğunuzu giderecek başka bir şey bulmaya mutfağa gidiyorsunuz. O da ne! Buzdolabı limonlu soda dolu. Veya alışveriş listesine göz attığınızda sevdiğiniz şekerlerin veya kullandığınız deodorantın alınacaklar listesinde olduğunu fark ediyorsunuz. Bu adam sizi seviyor, bundan emin olun.

Seven eş nelerde hassas davranır ?

1-Çok beğendiği bir futbolcunun adını yanlış telaffuz ettiğinizde size gülmemezlik edemez, deneyin.

2. Böceklerden korkup kucağına sığınmanız hoşuna gidebilir.

3-Denediği ancak başarısız olduğu tıraş kremini onun için temizleyin. Denemesi bile sizi düşündüğünü gösterir.

4. Otoparka aracı park etmeye çalıştığınız sırada öndeki araca çarptığınızda ilk olarak iyi misin diye sorması sizin her şeyden kıymetli olduğunuzu gösterir.

5-Özel bir toplantıda veya misafirlikte kravatı sıktığında uygun zamanda onu gevşetmeniz ve terini mendille almanız kendini iyi hissetmesini sağlar ve size hayran olur.

6. Doğum günü için istediğiniz şeyi anlamaya çalışmaz ancak her zaman senin en iyi arkadaşın olmak ister.

7-Bulaşık makinesine bulaşıkları yerleştirmede yeteneksiz olabilir ancak senin için onları lavaboya hazır bırakmayı öğrenmiştir.

8. Çok sevdiği maçları izlerken sizi düşünür ve sevinç haykırışlarını korkmamanız için biraz daha azaltır. Sizinle en sevdiği maçları izlemeniz ise oldukça hoşuna gider.

9-Çocuk yapmayı planlıyorsanız hamile olduğunuzu söylediğinizde Hamileyiz diye bağırıyorsa çok mutlu olmuş demektir.

10. Saçlarınızı koklayarak huzur bulduğunu söylüyorsa sizi çok seviyordur.

11-Onu duygusal bir filme götürdüğünüzde filme girmez ve dalga geçmez. Sizinle izlemeye razıysa da uyuyabilir ancak asla dalga geçmez.