Evlenen Kadınlar Neden Kilo Alır ?

Evettt , ben bu konuyu çok sevdim öncelikle onu belirtmek istiyorum. Evet evli hanımlar sorun kendinize evlendiniz neden kilo aldınız bakalım : ) Eşiniz kuş sütleriyle mi besledi sizi naptı : )

Çok mu iyi baktı ah ne güzel birşeydir tabi ki o duygu ama bakın kilolar geldi de geldi. Buna dur demek diye düşünmeniz lazım artık .Rahatsız oluyor ve eşinizin sizi beğenmemeye başlamasından korkuyor olabilirsiniz.

Bu çok normal eşini seven onu kaybetmekten korkan birisi için çok ama çok masum bir duygu hatta.

Ben de mesela bir zamanlar çok zayıftım ama sonradan diyet yaptım ve kilo aldım bu sayede. 56 kiloyum 20 yaşındayım. Erkek arkadaşım toplu tatlı maşallah onun yanında eş değer oalbilmek içindi. Hatta beraber diyetisyene gittik hanımlar o da bir 5 kilo vermek için gitti.

Beraber işte ben kilo alma o da kilo verme diyeti sağolsun uzman diyetisyen vücut değerlerimize göre testler knotroller yaptı ve sonrasında biz bunları uyguladık şimdi çoook mutluyum.

Herşey yolunda. Siz de böyle bir denge kurmak istiyorsunuzdur muhtemel. Erkek eşiniz size çok iyi bakmıştır ama kendisi formdadır mesela, ona yetişmek onun az önce dediğim gibi eşdeğerinde bir seviyelere gelmeniz gerekmektedir.

Eşiniz çok iyi bakmış ve size çok yemek yedirmiştir.

Evlendikten sonra işten ayrılmış evinizin hanımı olmuşsanız hareketsizlik nedenyile kilo almış olabilirsiniz.

Yemek yeme düzeniniz değişmiştir.

Zararlı abur cuburlar tüketmiş olabilirsiniz.

Farkında olmadığınız bir boyutla gelen kilo alım süreci yaşamış olabilirsiniz.

Hamilelik süresinden sonra ki dönemde aldığınız kilolarınızı geri verememiş olabilir ve hatta daha da çok aynı oranda almaya devam etmiş olabilirsiniz.

Zararsız bir kaç abur cubur bilgisinide son cümlelerime iliştirmek istiyorum izninizle:

– Yağsız ve tuzsuz patlamış mısırı sınırsız istediğiniz gibi tüketebilirsiniz.

– Soyulmuş ve doğranmış salatanın üzerine limon sıkılmış şekliyle istediğiniz zaman istediğiniz sınırı yok tüketebilirsiniz.

– Ve fırında elma ile dondurma. Üzerine çok az da serpilmiş pudra şekeri ile. Kalorisi az ve kilo alırım mı acaba diye düşünmenize bilere gerek olmayan tüketirken bir tatlı size. Afiyet olsun : )

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.