Evli erkekler nasıl mutlu edilir

erkeklerEvli erkekler, eşleri tarafından nasıl mutlu edilir? Sevgili hanımlar, evlilik hayatınızın mutlu olmasını mı istiyorsunuz, eşinizi eve bağlamak mı istiyorsunuz? Erkeklerin kalbine köprü kurabileceğiniz güzel bir yazı olduğuna inanıyoruz. İşte erkekleri kendinize ve dolayısı ile eve bağlama klavuzunuz..Erkeklerin sevdiği, asla karşı koyamadığı kadınca meziyetler.

Bir kadın güler yüzlü, temiz, bakımlı, iyimser, hoşgörülü, cana yakın, güzel yemekler yapan, kendini ve evi derli toplu tutabilen yapıda olmalı. Eşinize güzel yemekler pişirin. Onun sevmediği yemekleri yapmayın. Eşiniz tatlı ya da hamur işi seviyor, yemek sonrası kuruyemiş keyfi yapmak istiyorsa onun akşam yemeğinden sonra hemen evden çıkıp gitmemesi için her akşam yemek sonrası çay demleyin. Sizin yine güzel mezeler hazırlayacağınızı bilen erkek evden çıkmaz.

Güler yüz önemli bir kuraldır. Erkekler dırdır ve asık surattan hiç hoşlanmaz. Sorunlarınızı sık sık dile getirip erkeğin başının etini yemek yerine tek seferde karşılıklı oturup konuşarak halletmeyi deneyin.

Erkekler sıcak yuvayı ve kendine bakan kadınları sever. Kendinize bakın. Fazla kilolarınız varsa verin. Bunu her şeyden önce kendi özgüveniniz için yapmalısınız. Kendini mutlu edemeyen insan başkalarını da mutlu edemez. Mutluluk önce insanın kendi içinde başlar. Bunu unutmayın sevgili hanımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir