EVLİLİĞE HAZIR MISIN?

Evliliğe hazır mısın? Daha doğru nasıl diyelim önce evliliğe hazır mısın sorusuna hazır mısın? Kendini bir yuva kurmaya hazırladın mı? Bir anne olmaya bir baba olmaya bir eş seçtin ve bir ömrü tamamen onunla paylaşmaya gerçekten hazır mısın? Sevdiğin insanla geçen her zamanın güzelliğini tatmaya hazır mısın?

Çok büyük mutluluklar gelecek kapına ve sen her seferinde farklı farklı nimetle geleceksin kapıya ve hep içten güzellikler doğacak güneş gibi her sabah.

Evlilik nimeti boldur attığınız imzadan itibaren kerametle dolu bir süreçtir. Emeğinizi ister korkmayın evliliğin güzel yanlarını hayal edin. Ne verirseniz size de onu ayna gibi yansıtır. Kırgınlık istemez küslük istemez. Mutluluk verir.

Bir ev de bir sevdiğiniz eşinizle hayat paylaşmaya başlamak çok güzel ve bir o kadar da heyecan vericidir. İçiniz içinize sığmaz.

Üzülürsünüz biraz ailenizden ayrılmak bu zamana kadar beraber aynı evde yaşadığınız canlarınızı bırakmak elbette zor gelecektir ama diğer tarafta sizi bekleyen tertemiz sayfalar vardır. Hayatınızın bir güzel tablosu daha çizilmeye başlıyordur. Evlilik en güzel en güzel şey. Sevdiği ile severek evlenmek ki o daha güzel bir şey.

Canınızla bir parça olmak değil artık bir parça olursunuz. Evliliğiniz güzel başlasın inşallah. Yeni evlenenler evlenecek olanlar evlilik teklifi almış kabul etmiş olanlar sizler hepiniz tüm kadınlar herkes bir parça mutluluğu hak eder.

Hayata istediği gibi bakmalısınız. Ona anlamlar yüklemelisiniz hayatınıza anlamlar vermelisiniz.

Yuvanıza değer vermeli eşinize sevgi vermelisiniz. Her şeyi anlamlı kılmak ya da anlamsız kılmak bizim elimizdedir.

Güzel görünün şeyler hayalini kurduğunuz tüm güzellikler artık sizin. Hepsi sizin dilediğiniz gibi kurabilirsiniz daha güzellerini planlayabilirsiniz. Eşinizle bir olup baş başa geleceğinizin hayalleriyle de renklenebilirsiniz.

Sitenin Meleği.