Gerçekten Her Erkek Aldatır Mı?

Erkekler ihanet konusunda sabıkalı. Kadınlar da aldatıyor ama genellikle erkeklerin aldatmaları söz konusu ediliyor. Kadınlar bu konuda çok endişeli. Sorumuz şu: Her erkek aldatır mı? Gerçekten bütün erkekler ihanet eder mi? Aldatan erkekler ile nasıl baş edilir?

Bütün erkekler aldatır diye bir şey yok. Bu genelleme yanlış. Her erkek aldatmaz. Tıpkı her kadının aldatmadığı gibi. Sadece erkekler aldatmaz. Kadınlar da en az erkekler kadar aldatır. Erkeklerin adı çıkmış bir kere. Yoksa bütün erkekler hain, her erkek ihanet eder diyerek erkeklere düşman oluruz ve yalnızlığa mahkum oluruz.

Aldatan erkekler genellikle bu ihaneti ciddiye almaz ve tek gecelik aldatmaları aldatmadan saymaz. Çok yanlış..Bu hatayı yapan bir erkek sık sık aldatmaya başlar ve ne yazık ki bu durumdan hiç suçluluk hissetmez.

Aldatan erkekler kendini belli eder. Eğer partnerinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız bir takım hareketlerine bakarak bu durumu açıklığa kavuşturabilirsiniz.

Aldatan erkekler;

Pc başında gizli işler çevirir,
Siz yokken pc başına geçer ve siz uyuduktan sonra da pc ile olmaya devam eder,
Telefonları anlamsız bir biçimde bütün aramalar ve mesajlardan aridir. Yani sürekli rehberi ve mesaj kutusunu boş tutar,
Telefonu sessizdir,
Sizi anlamsız yere ilgiye boğar ve bu suçluluk psikolojisi geçince eskisi gibi ilgisizleşir,
Tek başına dışarı çıkacağı zamanlar çok hazırlanır, parfüm sıkar, saçına ve kıyafetine daha bi özen gösterir,
Sizsiz geçirdiği zamanları artmıştır,
Aradığınız kişiye çoğu zaman ulaşılamaz,
Size hiç adeti değilken hediyeler alır,
Bayram değildir seyran değildir ama eşiniz sizi öper,
Cinsel anlamda size soğuktur ve eskisi gibi istekli değildir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir