GÖZLLERİNİZLE ONU TAVLAYIN

Gözler her zaman doğruyu söyler. Onlara bakarak geçek nedir yalan nedir görebilirsiniz her zaman. Asla yalan nedir bilmezler. Bir insanın ilk görüşte özellikle gözlerine odaklanın ve gözlerine dikkat edin.

Ağzından çıkan kelimelerin doğruluğunu ancak öyle öğrenebilirsiniz. Ve bir kalbe giden yolu en iyi gözlerle keşfedersiniz kazanırsınız. Bir bakış yetti de sevdim gibi : ) derler ya; ya da sevgilinizin en çok neyini sevdiniz sizi ilk neyi etkiledi sorusuna yapılan anket tarzı şeylere hiç dikkat ettiniz mi gözlerdir en çok oy alan. Cevap gözler.

Gözlerin bakışların endamı her zaman sizin yolunuzun pusulası olabilir. Karşınızdaki insana tüm his ve duygularınızı aslında bir bakışla anlatabilirsiniz.

Onu gözlerinize esir edip daha da çok kendinize bağlayabilir resmen aşık olma yolunda gidebilirsiniz. Hoşlandığınız kişiyi direkt sade göz temasınızla etkilemek sadece sizin elinizde.

Doğru zaman da doğru bakışlarla olmayacak hiç demek mümkün değil. Olur.

Siz sadece yalnız kalacağınız ve aslında teke tek olduğunuz bir zaman da ve güzel konular konuşmaya başladığınızda etkileyici özelliğinizle başlayabilirsiniz.

Hemen güzel örnekler verin. Kendinizden bahsedin ve anılarınızdan bahsetmeye ortak yönlerinizi bulmaya çalışın.

Siz ne kadar çok rahat olursanız bir o kadar da karşınızdaki konuşmalarınızdan da etkilenecektir. Bakışlarınızla her şeyi çözebilirsiniz evet her şeyi yeni baştan bembeyaz sayfalar düzeninde de kurabilirsiniz.

Eşiniz de gerçekten duygusal ve ince bir insanda ilk anda sizinle etkileyici bakışlarınıza karşılık bakışlarını verecektir.

Her zaman siz atılın demek doğru olmaz ama siz eğer fark edilmek istiyorsanız ya da hoşlandığınız kişinin size açılmasını istiyorsanız önce gözlerinizle onu tavlamalı etkilemelisiniz.

Bakışlarınızın önemini de etkileyen bir kavram vardır. Makyaj. Makyajınızı derinden ve güzel yapmış olmalısınız. Maskaranız rimeliniz güzel sürülmüş olmalıdır. Her anlamda bir etkileyicilik havası süzülmelidir.

Sitenin Meleği.