HANGİ ERKEK RUH EŞİNİZ ?

Sevgilinizle aranız iyi ve evet bu benim hayatımın aşkı diyorsunuz.Sevgilinizin ruhunuzun eşi olduğunu düşünüyorsunuz ve bunu desteklemek için sürekli soruyor araştırıyorsunuz.Acaba aynı renkten mi hoşlanıyoruz, acaba o da bu yemeği seviyor mu ?

Oysa bu tip sorular onun sizin ruh eşiniz olduğunu ifade etmez !

Ruh eşiniz olup olmadığını anlamanızı sağlayan sorular

Soru 1:
“Şirketin sana bir yıllık ücretli izin verse ne yaparsın? ” belki hemen bir tatile çıkacak, belki kendi işini kurmak isteyecek, belki de tüm zamanını evde geçirmek isteyecek. Cevap ne olursa olsun onun hayata dair hayallerini ve tutkularını öğrenmiş olacaksınız. Bu soruyu takip eden diğer sorunuz “Böyle yaşamak için şimdi birşey yapıyor musun?” olmalı. Verdiği cevaba göre yapınızı karşılaştırabilirsiniz.

Soru 2:
“En çok utandığın anları benimle paylaşır mısın?” Sunum öncesi gömleğine sıçrayan ketçap nedeniyle leke oluştuğunda, birisyle buluşmaya gittiğinde yere kapaklandığında mı çok utanmıştır?  Birisi sizinle en gizli sırlarını paylaşıyorsa ilişkiniz güvenli bir zemine oturuyor demektir.

Soru 3:
“Eğer evin yanıyor olsaydı, kurtaracağın tek şey ne olurdu?” Bu soru sevgilinizi pratik mi yoksa duygusal mı düşündüğünü gösterir? Devamında “Kurtardığın şeyin öelliği ne” diye sorabilirsiniz.

Soru 4:
“Senin hakkında insanların farkedemedikleri şey ne?” İnsanlar belki sevgilinizin utangaç, içine kapanık olduğunu düşünüyor olabilir. Alacağınız cevapla kendini nasıl gördüğünü ve değerlendirdiğini öğrenmiş olursunuz. Çekingen bir yapısı varsa, “İnsanlar bazen çok konuştuğumu düşünür ancak sadece kaygılı olduğum zamanlarda çok konuşurum. Etrafındakilerin senin hareketlerini farklı algıladıkları zamanlar olur mu?” diye sormanız kendisini daha kolay anlatmanızı sağlayabilir.

Soru 5:
“Ölmeden önce hayatında mutlaka yapmak istediğin tek şey nedir?” Bu soru geçmişte gizli kalan dileğini ya da gelecekle ilgili çok özel bir isteğini sizinle paylaşmasını sağlayabilir.