Hiç bitmeyen bir aşk olsun

aşkı canlı tutAşkın en sıcak,en tutkulu ve en şiddetlisi bile zamana yenilir ve günden güne sıradanlaşabilir.Aşkınızı sıcak tutmak sizin elinizde !

Aşkın uzmanları açıkladı : aşk bilinmeyene yol alışmış. Ancak zaman geçtikçe bilinmeyenler yerini alışkanlıklara bırakıyormuş. Bu da ilişkinin rutinleşmesine yol açarak bilinmeyen yerlere düzenlenen ufak yolculuklar ilişkiye tekrardan heyecan katıyormuş !

aşık olduğu zaman insan kendisini olması gerektiği gibi gösterir. tabiki zaman geçtikçe, alışkanlıklar ağır basmaya başlar. Ayrıca ilişkinin başlarında insanlar her engeli aşmaya çalışır. İlişkinin eskisi gibi olması için sevgilinizin önüne ufak çapta engeller çıkarın! Böylece sevgiliniz yine mücadele etmeye başlayacaktır!

İlişkinin başlarında birçok ortak amaç olur! Sevgililer birlikte tatile çıkma, aynı eve yerleşme gibi ortak hayaller kurar! Fakat zaman geçtikçe bütün hayaller gerçekleşir ve geriye rutinlik kalır. Uzun süredir birlikte olan çiftlerin bunları aşması gerekir. Uzmanlar birlikte spora başlayan çiftlerin birbirlerini yeniden tanımaya başladıklarını ifade ediyor. Bunun nedeni de çiftlerin ilişkilerine baskı yapan negatif enerjiyi sporla yok ediyor olmalarından kaynaklanıyor.

Uzun süre birlikte olan çiftlerin bir başka sorunları da alışkanlıklardır. Alışkanlıklardan kurtulmak için sevgilinizle yer değiştirebilirsiniz! Örneğin masanın diğer ucuna oturabilir, yatağın diğer tarafına yatabilir ya da alışverişe giderken bambaşka bir yol izleyebilirsiniz. Ayrıca görev paylaşımında değişiklikler yapabilirsiniz!

Evliyseniz, sanki birbirinizi yeni tanımaya başlıyormuşsunuz gibi davranın! Eski fotoğraflara bakın ve eskiden dolaştığınız yerlere gidin.hürriyet