İLİŞKİNİZİ ÇEKEMEYENLER VAR MI ?

Özellikle kızlar. Genç kızlar. Arkadaşlarının ilişkilerine çok özenebilirler ve bu durumdan rahatsız olup hatta mutluluk bozmaya bile çalışırlar. Kızların değil sadece insanların içgüdüleri insanlık zaafları.

Siz erkek arkadaşınızla çok mutlu bir birliktelik içindeyken etrafınızdakiler bu duruma özenen çerçevelerle sizin dıştan birer seyirciniz profilindedirler. Aşk o kadar kutsallıkla bezenmiş bir duygudur ki varlığı nasıl bir büyük değerse etrafınızdakilerde size özenecek sizin gibi olmak isteyeceklerdir.

Sizin ilişkiniz onlar için paha biçilmezlik değerindedir. Aranızdaki tatlılığınız birbirinizi kırmıyor olmanız diyaloglarınız aranızdaki iletişimin gücü her şey bir harikalıktır.

Bu tarz örnek çiftler hep olmuştur. Arkadaşınıza anlatırsınız bazen heves hevese ve o da erkek arkadaşı olmayan birisi olarak çok özenir üzülür kendi haline ama bir de sizin dost canlısı olarak değil de dışarıdan sadece sizi seyir eden bir hataları bir kusurları olsa da gülsek diyen ayrılsalar da güzel olsa araları bozulsa diyen kızlar olabilir.

Özellikle bu kızların yarısından çoğu erkek arkadaşınız da gözü olan kız grupları olabilir.

Erkek arkadaşınızın msn adresini sizden sizinle beraber toplanmak gezmek amaçlı isteyebilir cep telefonunuza bakmak bahanesiyle erkek arkadaşınıza mesajlar atabilir. Sizin erkek arkadaşınızı aldatıyormuşsunuz gibi süsler verebilir. Tehlikeli durumlara yol açabilmekle beraber sizi zor duruma da sokarlar.

Aslında bu kızların dertleri kendilerinin mutsuzluğudur. Kendileri mutlu olmadıklarında etraflarındakilerin de mutlu olmalarını çekemezler istemezler. Nedense onların gözüne gözüne batar.

Siz tüm dikkatinizle eşinize güvenin ve birbirinizi sizi çekemeyen arkadaşlarınızı ve arkadaş ortamlarınızı iyi seçmeye bakın.

Her zaman dışarıdan da bakan bir gözünüz olsun arkanızda sizin denetleyici olmanız ortamı sorgulayıcı olmanız ve zamanı geldiğinde yeri geldiğinde sizi çekemeyenlere laf sokmanız onların farkında olduğunuzu belirtmeniz o çekemeyenleri köreltecektir zamanla.

Belki bu laflarınıza bozulup da tekrar daha farklı ve tehlikeli şeylerle sizi korkutmaya çalışabilirler ama siz sakın korkmayın gerçekten aşkınızı seviyorsanız o da sizi seviyorsa aranıza kimsecikler giremez.

Allah nazarlardan saklasın kem gözlerden korusun.

Sitenin Meleği.