İnsan Aşık Olunca Nasıl Olur ?

Bu söz benim sözüm arkadaşlar. Ben âşık bir insan olarak karşınızdayım şuan. Bu profilimi taktım ve şimdi huzurlarınızdayım. Ey aşk. O nasıl bir şeydir ki kocaman kocaman heyecanların sıcacık mutlulukların bir kavramda bir bütün olması. Bir ben bir senin bir biz olması ne güzel bir duygudur.

En çok genç yaşta olanların daha bir tatlı daha bir güzel diyorlar. Hani genç çiftleri görünce yaşlı teyzeler amcalar özenerek bakarlar ya ne kadar güzeller diyerek.

Allah herkese bu güzel duyguyu yaşamayı nasip kısmet etsin diyorum. Eşleri olmayanlarda üzülmesinler hiç takmasınlar kafalarına aşk sizi istediği zaman istediği yerde bulacaktır onun bir zamanı vardır herkesin her aşkın bir zamanı vardır siz o zamanı bekleyeni.

O çok seveceğiniz aşkınızı ve gözünüzü kör edecek kendisinden başka bir şey görmemenizi sağlayacak sevginizi size verecek. Sevmek sevgili olmak sevgiyi paylaşmak büyük bir nimettir. Gözü gibi insan da sevdiğine sevgisine bakmalı diye düşünüyorum ben.

Aşkın büyük lütuflarının insanın omzuna konması o değerli şeyin bir kelebek gibi insanın hep omzunda dolaşması ne kadar da güzel bir şey ben ilk aşık olduğu zamanı hatırladığım da hala güzel bir tebessüm ederim nasıldı derim ne günlerdi şuan da da hala ilk aşkım ileyim ilkim o oldu son da o olur inşallah.

Gözümü de gönlümü de kendisine kilitledi. Şükür Allah’a günlerimiz tatlı geçiyor zamanlarımız şeker gibi. Herkeslere böyle güzel mutluluklar diliyorum.

Aşkın güzelliğini tatmalarını o güzellikle beraber olmalarını diliyorum. Böyle bir güzel duyguyu herkes paylaşmalı diye üşünüyorum ben hep de dua ediyorum isteyene dileyene diyorum ver Allah’ım güzelliği cevapsız bırakma onları sevginin güzellikleriyle yıka onurlandır.

Kocaman bir beyaz inciniz oluyor o zaman ve onun emaneti de size selameti de size oluyor işte o zaman.

Sitenin Meleği.