Kocalar Aldatıyor, Kadınlar Seyrediyor

Kocalar, yani erkekler aldatıyor. İnanamıyorum bu duruma. Sık sık karşılaşıyorum aldatılmış bir kadınla ve hayretler içerisinde kalıyorum. Bir kadın nasıl oluyor da aldatıldığı halde onu aldatan kocaya tekmeyi basamıyor ? Biz kadınlar neden bağlıyız, yoksa bağımlı mıyız ? Aldatan koca affedilir mi ? Erkekler kolaylıkla aldatabilir ve bunu öğrendiğinizde size pişkin pişkin basit bişiydi canım önemseme diyebilir. Oysa bilmezler sizin içinizde ne fırtınalar koptuğunu..

Bekara karı boşamak kolay, diye bir söz var. Bana da şu an boşanmak kolay gelebilir. Yok aslında ne kadar zordur tahmin edebiliyorum ancak. Unutmayın bir defa aldatan kocanın bir daha aldatmayacağı asla garanti olamaz.

Şiddet için de geçerlidir bu sav. Bir kez tokat atan koca, kesinlikle ikinci defa atar..

Kocanız sizi gözünüz içine baka baka aldatıyor ve siz oturup bu durumu seyrediyor musunuz ?

Peki, onunla konuştunuz mu ? Onunla konuşun. Sizi neden aldattığını söylemesini isteyin ve sabırla dinleyin. Sakin bir konuşma yapın. Sizden memnuniyetsizliğini ifade etmesine izin verin. Bu aldatma olayının boyutunu değil, niceliğini düşünün ve sık sık oluyorsa, gelecekte de olacaksa kesinlikle bir uzmandan yardım alın.

Aldatılan ilk ya da tek kadın siz değilsiniz. Eğer aldatılmaya göz yumarsanız kişiliğinizi kendi kendiniz ezmiş bitirmiş olursunuz.

Bana göre, aldatılan koca affedilmez. İçim kan ağlasa da, ölsem bitsem de aldatılmayı sindiremem..

Ne diyelim. Allah aldatan kocaları ıslah etsin..

Bilgeis..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir