Kötü Erkekler, Kötü İlişkiler

Kötü erkek seçimi kötü ilişkileri doğurur ve sonuç olarak biz kadınlar her biten ilişkimizin ardından “Beni zaten iyisi bulmaz ki!” diyip aşka tövbe ederiz. Bilmem kaçıncı tövbeden sonra bilmem kaçıncı erkek arkadaşımızı bulur, ondan da aynı şeyleri görürüz. Hal böyleyken hala karşımıza çıkan erkeklerin mi kötülüğünden yakınmalıyız, yoksa kendimizin kötü tercihlerinden mi?

Her seferinde aynı şeyleri yaşıyorsak kendimize gelelim ve seçimlerimizde yaptığımız hataların farkına varalım.

Seçtiğimiz erkeklerin ortak özellikleri var mıydı, varsa hangi yönleri benzerdi ve neden ayrıldık? Bilgeis.com olarak konuya bi açıklık getirelim dedik..

Çok Popülerdi:Gerek internet ortamında gerekse sosyal ortamlarda aranılan, beğenilen ve takip edilen biriydi. Kızlar onu çok beğeniyor o da bunun farkındaydı. Aslına bakılırsa ben hayatından çıktığımda yokluğumu pek de fark etmeyecek kadar eğlenceli bir hayatı vardır.

Demek ki bu tip erkeklerle olmak riskli!

Çok Titizdi:Bu titizlik konusunda sık sık tartışıyorduk. Çok titiz hatta temizlik konusunda takıntılıydı. Onu beğenmez, bundan şikayet eder, şuna kulp uydururdu. Onu memnun etmek şok zordu. Zaman zaman bunalıyor ve kaçıp gitmek istiyordum.

Demek ki bu tür erkekler sıkıcı!

Anasının Kuzusuydu:Annesi gel dese gelir, gir dese giderdi. Hiç sözünden çıkmazdı. Ben mi annen mi gibi bir kıyaslamaya dahi gitmeyecek kadar kuzuydu. Annesi ile olan ilişkisi ilk zamanlar hoşuma gidiyordu ancak zamanla işin suyunu çıkardığını fark ettim ve bana itici gelmeye başladı.

Demek ki bu tür erkekler itici!

Paraya Tapardı:Söz konusu para olunca akan sular dururdu. Parasını çok severdi ve alış veriş esnasında pahalı bir şey alacağım diye ödü patlardı. Para konusu açıldığında hep tartışıyorduk. Resmen cebinde akrep vardı. Hatta ben harcasam diye bekler, ben ödediğimde mutlu olurdu. Bu da beni çileden çıkarıyordu.

Demek ki cimri erkekler çekilmez!

Evlilik Fobisi Vardı:Evlilik konusu açılınca ne yapıp ne dip konuyu değiştiriyordu. Çocuk yapmak isteyip istemediği de belli değildi. Evlilik hakkında tam bir vurdum duymazdı. Benimle evlenmek istemediği belliydi hatta. O nedenle ayrılmaya karar verdim.

Demek ki evlenmek istemeyen erkekler olunmaz!

Bilgeis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir