Sevdiğini nasıl anlarım?

aşk ve sevgiBeni sevdiğini nasıl anlarım? Öyle zamanlar olur ki; sevdiğimiz erkeğin bizi gerçek anlamda sevip sevmediğini anlayamayız. Kafamızın karıştığı bu zor zamanlar için, onun bizi sevip sevmediğini anlamamıza yarayan birkaç ip ucu işimize yarayacak.

Seven erkek ilgilenir.

Bir erkek seviyorsa, sevdiği kız ile ilgilidir. Sizin mutsuz olmanız onu da mutsuz eder. Sizi mutlu etmeye çalışır. Yardımına ihtiyacınız olsun ya da olmasın, seven erkek yardıma ihtiyacınız olduğu her zaman yanı başınızda olan erkektir.

Seven erkek merak eder.

Bir erkek merak ediyor, sizden haber alamadığında sizi arıyor ve size ulaşmaya çalışıyorsa sizi seviyordur. Merak eder, arar, haberdar olmak ister. Bir derdiniz olduğunda o derdiniz ne olduğunu sorar. Mutsuz olduğunuzda sebebini merak eder. Size dair her sorun onu da ilgilendiriyormuşçasına hareket eder.

Seven erkek özler.

Size ulaşamadığında, sesinizi duymadığında, sizi görmediğinde özler. Telefon ile arayarak sesinizi duymak ister. Buluşarak sizi görmek ister. Sık sık sizi özlediğini söyler. Uzun süre sizden uzakta kalmak onu rahatsız eder. Sizden uzakta olmayı sevmez.

Seven erkek merhamet eder.

Ağladığınızda, üzüldüğünüzde, kırıldığınızda asla umursamamazlık yapamaz. Seven erkek, sevdiği kıza karşı son derece merhamet doludur. Görmezden gelemez. Küsse bile bu küslük uzun sürmeyecektir. Gerçekten seven erkek sevdiği kız karşısında inat edemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir