SEVGİLİYLE HAFTASONU TATİLİ

Farklılık iyidir heyecan güzellik bir anda çocuklaşmak ve şımarmak! Acısa da için kırılsan da eşinin gönlünü alma yolu budur işte. Kocaman bir sürprize gerek yok ki. Ufak şeylerden de mutlu olur bir kadın ve ufak şeyleri de sever. Onların tebessümü içinden çıkarmak çok kolay olacaktır.

Zamanla gelecek olan bir şeydir bu siz de kendinizi alıştırırsanız içinizi acıtmaz can yakmaz olursanız daha da gelişecek. Daha da güzelleşecek.

Eşinizle canlandırmalısınız kendinizi ilişkinizi farklı açılardan görmelisiniz. Diğer ilişkilerle kıyas etmemeli. Kendinizi farklı bir tek olarak görmelisiniz. Değerinizi diğer ilişkilerle kıyas da asla yapmamalısınız.
Bir hafta sonu süprizine ne dersin!

Hayatın monotonluğundan işten güçten yoğunluktan kurtulun. Bir kenara atın onların hepsini. Ve eşinizi alın gidin güzel bir tatil köyüne. Bir hafta sonu olsun. Gezin tozun. Çocuklar varsa anneanneye ya da babaanneye bırakılsın. Bir baş başa olunsun. Huzur olsun mutluluk olsun.

Beraberce renkli bir gece olsun. Çok pahalı olmayan yerler var. Araştırılınca bulunuyor gerçekten güzel mekânlar ve oteller var.

Günü birlik bile kiralanan evler kütük evler her isteğinize maddi imkânlarınıza göre. Belki bir zaman köşeye koyduğunuz araba ev paranızdır ama eşinizle olan mutluluğunuzdan değerli değildir. Gezmelisiniz farklı şeyler yaşamalısınız. Zevkinizi arttırmalısınız.

Zaman buldukça eşe dosta da bu sevginizi dağıtmalısınız. Kör kütük bir âşık olmadan gelen mutluluk herkesin şahit olması gereken bir şey.

Güzel bir dinginlik için ve belki de ilişkinizi tazelemek için varsa sorunlarınızı da gidermek için güzel bir planla eşinizin kalbini yeniden çalabilirsiniz. Her şeyi aşabilirsiniz. Araştırmalarınıza başlasanız iyi edersiniz. En güzel fikirlerden bir tanesi ile karşı karşıyasınız!

Sitenin Meleği.