Yengeç Burcu Erkeğine Aşığım

yengecYengeç burcu erkeğine mi aşık oldunuz? O halde bu yazı size yengeç erkeği hakkında pek çok ipucu verecek. Yengeç burcu erkeğini tavlamak için önce tanımak gerekir. Bir yengeç burcu erkeğinin kalbine giden yol, nereden geçer, yengeç erkekleri nasıl kadınları sever, hangi burçlarla iyi anlaşır, yengeç burcuna kendinizi nasıl sevdirebilirsiniz? Yengeç erkeğine mi aşık oldunuz? O zaman birlikte aşık olduğunuz adamı tanımaya başlıyoruz.

Yengeç burcu erkekleri titiz erkeklerdir. Temizlikleriyle tanınırlar. Kişisel temizliklerine özen gösterirler. Bu nedenle, bir yengeç burcu erkeği birlikte olacağı kadının da temiz ve tertipli olmasını ister. Beraber olacağı kadının kişisel temizliğine özen göstermesini özellikle ister. Yengeç erkekleri suyu çok sever. Hem su içmeyi hem de su ile ilgili her şeyi. Su içmeyi, temizlik yapmayı, temiz ortamları, alkolü, alkollü ortamları, denizi, balıkçılığı, balığı..Kısaca eğer gönlünüz yengeç erkeğine kaydıysa siz de temiz bir kadın olmalısınız. Dağınık, pasaklı, kendine dikkat etmeyen bir tipseniz yengeç erkeği sizi kısa sürede terk edecektir.

kadincaYengeç burcu erkeği nasıl tavlanır?

Anaç, bakımlı, titiz, duygusal, çocukları seven, çocuk yapacak ve bakacak, sadık, evine bağlı, güzel yemek yapan, tatlı dilli bir kadınsanız yengeç burcu erkeği sizi asla bırakmayacaktır. Balık burcu kadınları ve akrep burcu kadınları yengeç burcu erkeleri ile aynı duygusal derinliğe sahiptir. Burcunuz ya da yükselen burcunuz su grubu burçlardansa siz de yengeç burcu erkeğiyle rahatça anlaşabilirsiniz.

Dağınık, evi sevmeyen, yemek yapmayı bilmeyen ve yemekten hoşlanmayan, çocukları sevmeyen, ev hanımı olmaktan hoşlanmayacak bir kadınsanız yengeç burcu erkeğinin isteklerine cevap veremeyebilirsiniz. Kısaca eğer böyle bir kadın değilseniz yengeç erkeğinden uzak durmalısınız. O size göre değil siz de ona göre değilsiniz.

Yengeç burcu erkekleri su grubu erkeklerdir demiştik. Yemek yapmaya bayılırlar. Çok güzel yemek yaparlar. Güzel yemeklere bayılırlar ve iyi yemeklerden de anlarlar. Lezzetli yemekler ile, özenle hazırlanmış marifetli sofralarla yengeç burcu erkeğinin aklını başından alabilirsiniz. Eğer bir yengeç erkeğine kaptırdıysanız kalbinizi, güzel yemekler yapmayı öğrenin. O yemek yaptığında ona iltifat edin ve onunla yemek yiyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir