2012 Yılında İkizle Burcu

İkizler burcunu 2012 ylında aşk ve para bakımından neler bekliyor, 2012 yılının burç yorumları çok tuhaf, ikizler burcu için geniş çaplı bir burç araştırması yaptım ve ben de ikizler burcu olduğum için bu burca torpil geçtim.

İkizler burcu 2012 yılında ehlileşecek ve evlenecek desem ne dersiniz ?

2012 Yılında ikizler burcunun yaşayacağı muhtemel olaylar:

Maddi kazançlarınız çok daha belirgin olacaktır. İş yaşamınızdaki teklifler konusunda daha rahat düşünebilecek ve ciddi sözleşmeler yapabileceksiniz. Hem beklenen, hem de beklenmedik kazançlar bu süreç içerisinde el ele gelebilirler. Önünüzü daha net görmeniz, tahminlerinizin geçen yıllara göre daha isabetli çıkacağı bir yıl geçirebilirsiniz. Geçen yılın deneyimleri size maddi açıdan nasıl adım atmanız gerektiğini iyice öğretti. Direnseniz de artık keyfiniz için değil, olması gerektiği gibi harcama yapmak zorunluluğunuz haline geldi.

KENDİNİZİ BU YIL DAHA İYİ İFADE EDEBİLECEKSİNİZ.

Yıl içindeki çeşitli dönemlerin sizi toplantılara, eğlence aktivitelerine ve aşka sürükleyeceğini düşünür isek, harcamalarınızın eğlence, yeni kıyafetler ve hediyelere yoğunlaşacağı günler yaşamınızın da mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Bu dönemlerde dikkatli olmalısınız; artan harcamaların altından kalkmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca, her ne kadar gezegen ilişkileri kişiliğinizi çok daha rahat dışarı vurma imkanı verse de, kişiliğinizi ifade etme özgürlüğünüzü elinizden almaya çalışabilecek, geleneksel değerler ile çok uyumlu olmayan kişilerin, özellikle de aşk hayatınızda karşınıza çıkmasına da hazırlıklı olmalısınız. Bu kişilerle ilişkileri fazla geliştirmemek doğru tercih olabilir. Mevcut aşk ilişkilerinde de bozulmalarla karşılaşsanız da, bunlar aslında sevginizi ve baplılığınızı test ederek söz konusu kişiye duyduğunuz ihtiyacı fark etmenizi sağlayacaklardır.

YENİ FELSEFELER, YENİ KÜLTÜRLER İLE DAHA FAZLA İLGİLENECEKSİNİZ.

Bazı İkizler burçları sosyal çevrelerinden çok güzel teklifler alacaklar. Felsefi detaylara, yabancı kültürler ile ilişkilere daha çok ilgi duyacağınız bu dönemde uzun seyahatlerde belli kişilere istek veya teklifleri üzerine eşlik etmeniz, merak ettiklerinizi yerinde görmeniz mümkün olabilir. Ayrıca, ilişkilerinizde daha yoğun felsefi değerleri ön plana çıkartırken, insan ilişkilerinde daha kontrollü, daha inançlı ve daha kesin pek çok düşünceye sahip olacaksınız.

Ev ve iş yaşamlarınızda beklenmedik koşullar ile karşılaşsanız bile, bunlarla ilgili süreçleri tahmininizden daha kolay ve hızlı aşacağınızdan şüphe etmeyin. Sağlığınıza dikkat edin ve kararlılığınızı kaybetmenize engel olan direncinizi üst seviyede tutun yeter.