Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşk Yaşar

akrep erkegiBir akrep erkeğine aşıksanız eğer, onun nasıl bir aşık olduğunu merak etmeniz doğaldır. Akrep erkeği nasıl aşık edilir, akrep burcu erkekleri nasıl etkilenir, nelerden hoşlanır, nasıl tavlanır, nasıl bağlanır ve bir akrep erkeği nasıl bir aşık olur? Hangi burcun kadınları akrep burcuyla anlaşabilir, akrep burcundan erkekler kimlerle iyi geçinir? İşte akrep burcu erkeğinin aşk hayatına dair çarpıcı detaylar.

Akrep burcu erkekleri ketum, içine kapanık, derdini kederini pek açıklamayan, sohbetten muhabbetten pek hoşlanmayan, arkadaş ortamlarında sessizliği ile tanınabilecek kadar sessiz sayılabilecek erkeklerdir. Konuşmaktan hoşlanan bir kadınsanız, dışa dönük, gülmeyi seven, içini dökmekten hoşlanan, uzun telefon konuşmalarından hoşlanan bir kişiliğiniz varsa akrep burcu erkeği size ayak uydurmayacaktır. Çünkü su grubuna mensup akrep burcu erkekleri genellikle içe kapanık kişilerdir. Açılmaları, alışmaları ve bağlanmaları zaman alır.

akreperkekAkrep burcu erkeğinin aşık olması, sevmesi, alışması, güvenmesi ve bağlanması gerçekten zaman alır. Eğer akrep burcundan bir erkeği seviyorsanız ilişkinin bağında sizi sevmediğini düşünebilirsiniz. Çünkü size bağlanmadığı sürece sizden uzak durması son derece olağandır. Akrepler sıcak kanlı değildir. Oldukça soğuk kanlı insanlardır.

Bir akrep burcu erkeğinden asla çok sıcak kanlı, sarılan, öpen, sıcacık sohbetler eden, içini açan, sizi dinleyen ve her derinize ortak olan bir sevgili olmasını beklemeyin. Akrep erkekleri her duyguyu kendi içlerinde yaşar. Sorunları kendi tarzlarında çözer ve sizinle konuşmamayı tercih eder. Bunları göze alıyor musunuz?

Akreplerin dili tıpkı akrep gibi zehirli olabilir. Dillerini ustaca kullanırlar ve sizi yaralaya bilirler. Buna hazır mısınız? İkizler, kova ve terazi burcu dışında kalan burçların akrep burcu erkeği ile bir şansı olabilir. Özellikle balık, akrep ve yengeç burcuyla iyi bir beraberlik yaşayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir