Burçlara Göre Hayat Sırları,Gönül Ateşsaçan

burçlarMedikal Estetik Hekimi Dr.Gönül Ateşsaçan burçları farklı bir açıdan yorumluyor. Burçlara göre hayat yaşanmaz..Ama burçlar büstbütün gözardı da edilmez.. Örneğin oğlak burcu yürümeyi sevmez..Yürümesi dizlerine zarar verebilir. Kova burcundan olanlar dolaşım sistemlerine dikkat etmelidir. Medikal Estetik Hekimi Dr.Gönül Ateşsaçan burçlar hakkında çok önemli bilgiler veriyor ve burçların bu yönlerini dikkate alın diyor. Kova burçlarında ödem sık görünür, varis sorunu sıklıklar olur..

Kova burcu olanların kasları da hassas olur.

Balık burcu olanlarda ise özellikle; Tamamen ayaklar hassastır. Çok sık ödem olur ve ayaklar şişer. Balık burcu olanların az tuz tüketmeleri gerekir. Bol su içmek en önemlisi sürekli ılık sıcak su için. Hem cildiniz güzelleşecek hem de kilo vermeniz hızlanacak.

Koç burcu baş bölgesine dikkat etmeli.

Boğa burcu kilo konusunda dikkat etmelidir. Kilo almaya meyillidir.

İkizler burcu akciğerlerine dikkat etmelidir. Mayalı gıdaları az tüketmelidir. Boğaz enfeksiyonları da sıkça yaşanır. Keten tohumu kullanmalıdır. Lavanta çayı da rahatlık verir.

Yengeç burcu su grubundandır. Çemen otu kullanmalıdır. Mide sorunu yaşar ve gaz sıkıntısı çeker. Nane çayı içmelidir. Tuzu az kullanmalıdır.

Aslan burcu lavanta çayı içebilir ve onu rahatlatır. Rezene çayı oldukça iyi gelir. Melissa çayı da aslan burcuna iyi gelir. Sıcak su içmek de böbrekleri rahatlatır.

Başak burcu ince barsak sorunları yaşar. Hodan ve melissa iyi gelir. Nane çayı içmelidir. Kimyonu sık sık kullanmalıdır.

Terazi burcu Kaloriye özen göstemeli ve ıspanak yemeli. Elma çok iyi gelir. Renkli sebzeler yemelidir.

Akrep burcu hayvansal gıda almalıdır. Soğan iyi gelir. Bol bol su içmelidir.

Yay burcu bol bol meyva yemelidir.

Oğlak burcu eklemlerine dikkat etmelidir.

Kova burcu Ispanak kesinlikle yemelidir. Melissa çok iyi gelir.

Balık burcu uykuya dikkat etmelidir. Bergamut almalıdır. Sütü az yüketmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir