Şubat Ayında Burçların Aşk Yorumu

astrolojiŞubat ayında burçlar aşk, iş ve sağlık anlamında neler yaşayacak, ikizler aşkta şanslı, başak işte şanslı, kova sağlığına dikkat etmeli ve diğer burçlar! Burçların şubat ayı yorumu ve astrolojide bu ay! Hey İkizler kızları; İlişki Tavsiyesi: Sevgiliniz bir akşam en sevdiğiniz çikolatalarla kapınıza gelecek. Onu öpücüklere boğun.

Kova
(21 Ocak-18 Şubat)
Güçlü Yönleri: Yaratıcı, eğlenceli, espirili.
Zayıf Yönleri: Küstah, tutarsız.
Erotik Özelliği: Kendi bedeninizle oldukça barışıksınız ve güzelliğinizi cesurca ortaya koymaktan çekinmiyorsunuz.

Doğum Günü Ayınız: Meraklı Neptün, ayın
3’ünden itibaren sizi yeni ilgi alanlarına yönlendirecek. İş arkadaşlarınızın sizi davet ettikleri havalı bir partiye hiç düşünmeden gidecek ve çok eğleneceksiniz.

Buluşma Önerisi: Ayın 18’inden sonra erkeklerin ilgisini üzerinize çektiğinizi düşünebilirsiniz. Barda tanışacağınız bir yakışıklı diğerleri arasında hemen fark yaratacak.

İlişki Tavsiyesi: Bir cuma gecesi dışarı çıkmak yerine sevgilinizle evde oturup mum ışığında baş başa romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Birbirinizle biraz ilgilenmek her ikinize de iyi gelecek ve haftanın tüm stresini alıp götürecek.

Balık
(19 Şubat-20 Mart)
Ayın 14’ünden sonra gerçekleşecek dönüşümlere hazıklıklı olun. Hayatınızın aşkıyla tanışabilir ya da iş değiştirmeye karar verebilirsiniz.

Buluşma Önerisi: Büyüleyici Jüpiter hoşlandığınız erkeğin en sonunda sizi fark etmesine yardımcı olacak. Onun size olan ilgisinden cesaret alarak iş çıkışı bir şeyler içmeyi teklif edin.

İlişki Tavsiyesi: Bu ay şehvetli Neptün’ün etkisiyle her gününüzün Sevgililer Günü gibi geçmesi için elinizden geleni yapın.

Koç
(21 Mart-20 Nisan)
Ayın 23’ünden itibaren sakin bir döneme gireceksiniz. Kendinizi rahat hissettiğiniz bir şarap evinde yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve samimi sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Buluşma Önerisi: Online arkadaşlık sitelerinden birine üye olup ön yargılarınızı kırabilir ve hayalini kurduğunuz erkekle tanışabilirsiniz.

İlişki Tavsiyesi: Ayın 11’inden sonra erkek arkadaşınızla yemeğe çıktığınız bir akşam, eski sevgilisinden gelen mesajla keyfiniz kaçabilir. Üzerinde çok fazla durmayın ve büyütmeyin.

Boğa
(21 Nisan-21 Mayıs)
Ayın 20’sinden sonra en yakın arkadaşınız eski sevgilisiyle yeniden görüşmeye başlayabilir ve bu konuda sizin de fikrinizi almak isteyebilir.

Buluşma Önerisi: Hoşlandığınız erkekle yapacağınız ikinci buluşmada, onun hakkında çok fazla fikir sahibi olmadığınızı ve daha fazla soru sormanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

İlişki Tavsiyesi: Erkek arkadaşınız bu ay biraz durgunlaşabilir. Sabırlı Satürn’e güvenin ve her şeyin normale döneceğinden emin olun.

İkizler
(22 Mayıs-21 Haziran)
Ayın 15’inden itibaren iş yoğunluğunuz çok fazla artabilir.Gayretiniz ve çalışkanlığınız patronunuzun gözünden kaçmayacak.

Buluşma Önerisi: Spor salonundaki yakışıklılardan hangisiyle tanışmak isteyeceğinize karar veremeyeceksiniz.

İlişki Tavsiyesi: Sevgiliniz bir akşam en sevdiğiniz çikolatalarla kapınıza gelecek. Onu öpücüklere boğun.

Yengeç
(22 Haziran-22 Temmuz)
Ayın 19’undan sonra kariyerinizle ilgili fikirlerinizi ailenizle paylaşabilirsiniz.
Buluşma Önerisi: Merkür’ün etkisiyle Facebook’tan bir arkadaşınızın arkadaşından hoşunuza gidecek bir mesaj alabilirsiniz.
İlişki Tavsiyesi: Ayın 9’unda sevgilinize sürpriz yapmak için iş yerini ziyarete gidebilirsiniz.

Aslan
(23 Temmuz-23 Ağustos)
Cesur Jüpiter sizi ayın 25’inden itibaren iyice gözüpek bir insana dönüştürecek. Adrenalini yüksek aktiviteler deneyebilirsiniz.

Buluşma Önerisi: Kız arkadaşlarınızla gittiğiniz barda bir grup yakışıklı yanınıza oturacak ve içlerinden biriyle yakınlığınız gece boyunca kimsenin gözünden kaçmayacak.
İlişki Tavsiyesi: Ayın sonuna doğru değişik bir şeyler denemek isteyebilir ve internetten kedi kadın kostümü sipariş edebilirsiniz.

Başak
(24 Ağustos-23 Eylül)
Canınızı sıkan problemlerin tamamen ortadan kalktığı bir ay olacak. Hayatınızdaki değişikliklerin hızına siz bile şaşırabilirsiniz.
Buluşma Önerisi: Flört ettiğiniz erkekle buluşmalarınız arttıkça daha rahat hissedecek ve ileriye dönük planlar yapacaksınız.
İlişki Tavsiyesi: Birlikte yaşama fikrini sevgilinize söylemek için doğru zaman.

Terazi
(24 Eylül-23 Ekim)
Kış mevsimine aldırmadan evinizde egzotik bir parti verebilirsiniz. Meyve salataları ve hafif müzikler herkesin çok hoşuna gidecek.

Buluşma Önerisi: Sahilde yapacağınız koşular sırasında hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz.
İlişki Tavsiyesi: İş toplantıları yüzünden gece fırsat bulamasanız da sabahları romantik dakikalar güne iyi başlamanızı sağlayacak.

Akrep
(24 Ekim-22 Kasım)
Ayın ilk günlerinden itibaren eskiden yaptığınız hataları gözden geçirebilir ve pişmanlıklarınızı telafi etmek için çabalayabilirsiniz.

Buluşma Önerisi: Hoşlandığınız erkekle tanışmak için yakın arkadaşlarınızı devreye sokabilirsiniz.
İlişki Tavsiyesi: Eski sevgilinizle yeniden görüşmeye başlamayı düşünüyorsanız onu gerçekten sevip sevmediğinize karar verin.

Yay
(23 Kasım-22 Aralık)
Ayın 23’ünden sonra apartmanınıza yeni komşular taşınabilir ve sizi yeni evlerinde verdikleri partiye davet edebilirler.
Buluşma Önerisi: İlk buluşmanızda süreceğiniz kırmızı ruj ile hoşlandığınız erkeğin aklını başından alabilirsiniz.
İlişki Tavsiyesi: Ayın 17’si yaklaştıkça şehvetli Merkür, sizi sevgilinizle küveti doldurup içinde saatler geçirmeniz için motive edebilir.

Oğlak
(23 Aralık-20 Ocak)
Hissettiğiniz enerjiyle birlikte iş yerinde yeni atılımlar yapabilir ve önereceğiniz projelerle patronunuzun dikkatini çekebilirsiniz.

Buluşma Önerisi: Ayın 20’sinden itibaren uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan telefon alacaksınız. Bu sefer bir araya gelişiniz yeni bir aşkın başlangıcı olabilir.
İlişki Tavsiyesi: Bu ay eğlenceli Merkür sevgilinizle birlikte gidip dövme yaptırmanız için sizi cesaretlendirebilir. Seçeceğiniz dövmenin ayrılık durumda canınızı sıkmayacağından emin olun.

“Şubat Ayında Burçların Aşk Yorumu” için 2 yanıt

  1. eyer mwmkwnse bilmek istiyorum işsiz koçlar yeni yılda işe girebilecek mi?

  2. bu ay koçları iş hayatında ne bekliyor?yeni içə girmək gibi bi yenilik ola bilir mi?

Yorumlar kapatıldı.