Yengeç Burcu Nasıl Tavlanır?

yengeçBurcu yengeç olan bir kadın ya da erkeğe aşıksanız eğer bu notlar işinize yarayacak. Yengeç burcu insanları hangi burçlarla iyi anlaşır, hangi burçlarla anlaşamaz, Yengeç burcuna uygun eş ya da sevgili hangi burçtan çıkar? Merak ediyor musunuz, Yengeç burcu bir insanı etkilemek için neler yapmanız gerekiyor?

Yengeç Burcu Diğer Burçlarla Ne Şekilde İletişim Kurar?


YENGEÇ-KOÇ: Zorlayıcı bir ilişki
YENGEÇ-BOĞA: Son derece kazançlı bir ilişki
YENGEÇ-İKİZLER: Pek akıllıca değil
YENGEÇ-YENGEÇ: Duygusal bir aşk
YENGEÇ-ASLAN: Her halükarda olabilir
YENGEÇ-BAŞAK: Güçlü ve kararlı bir ilişki
YENGEÇ-TERAZİ: İlginç bir aşk macerası
YENGEÇ-AKREP: Duygusal heyecanlar
YENGEÇ-YAY: Gelişmesi zor bir ilişki
YENGEÇ-OĞLAK: Heyecan verici gelişmelerle ilerleyen bir ilişki
YENGEÇ-KOVA: Olabilecek gibi görünmüyor
YENGEÇ-BALIK: Romantik bir aşk

Okumak istemiyorsanız videoları seyrederek görsel bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

yengeç

Yengeç – Koç

Yengeç, ateşli ve heyecanlı sözleriyle bir anda onu saracak olan Koç insanını başlangıçta her şeyi ile beğenecektir. Hem Koç en az onun kadar ateşli ve duyguludur. Ancak Yengeç, bu duruma kanarak denetimi elden bırakmamalıdır. Çünkü Koç’un hayat görüşü, Yengeç’inkinden çok farklıdır. Başlangıçta Koç, Yengeç’i kıskanacak her şeyini kısıtlamaya kalkacaktır. Fakat daha sonra ondan uzaklaşarak, türlü bahaneler uyduracaktır. Yengeç’i kırmak istemiyordur, fakat duygularındaki eksilmeler yüzünden aşkını sorgulamaktadır. Enerjik yapısının Yengeç’in haline uymayacağını düşünerek, kendi içinde bu ilişkiyi bitirme kararı almıştır.

Yengeç – Boğa

Boğa kişisinin, tam da Yengeç’in aradığı kişi olduğunu söyleyebiliriz. Yüreği onun gibi sevgi doludur. O da güzel bir evi ve istediği gibi bir ailesi olmasını ister. Çocuklara düşkündür. Yaşamda maddi güven beklentisi içindedir. Fakat bir Boğa, Yengeç kadar romantik değildir. Yengeç’in beklediği güzel sözleri söylemeyebilir. O zaman aralarında istenemeyen bazı tartışmalar çıkabilir. Fakat bu evlilik, uzun vadeli ve ömür boyu sürecek evliliklerden biridir.

Yengeç – İkizler

İkizler güzel konuşması ile dikkat çeken biridir. Yengeç’in beklediği güzel cümleleri bir çırpıda ona sunacak ve mantıklı konuşmalarıyla aklını alacaktır. Fakat Yengeç, ısrarcı yapısını aşkta da gösterirse çabuk kırılır. Oysa İkizler, nazik ve kibar biridir. Tek suçu konuşmalarının akılcı ve mantıklı olmasıdır. Yengeç’in beklediği ve istediği yorumları yapamayabilir. Ayrıca aşkı çok çabuk tüketen bir yapısı vardır. Yengeç’te istediği ilginçliklerin bittiğini hissederse, uzaklaşmak isteyecektir. Gözyaşları ve duygusal konuşmalarla onu geriye döndürmek ise nerdeyse imkânsızdır.

Yengeç – Yengeç

İşte birbirini anlayan aynı tipte iki insandır. Üstelik ilk bakışta aşk bu olsa gerek dedirten şekilde birbirlerine çekildiklerini hissederler. Sevgi, yuva, maddi güven her ikisinde de fazlasıyla vardır. Bu evlilik tam anlamıyla mutlu bir sonuca gider. Yaşam boyunca sürecek bir aşkın onları beklediğini bilmek, ikisi için de güven vericidir. Ancak iki tarafın da aynı özelliklere sahip olması, olumsuz yönlerin de aynı olacağını gösterir. İnatçı ve karamsar günlerde birbirlerine anlayış göstermeli ve tartışmalardan kaçınmalıdırlar. Her anlamda uzun ömürlü ve masallara layık bir evlilik olacaktır. Çocukları seven bir anne ve baba olarak örnek teşkil ederler.

Yengeç – Aslan

Yengeç, Aslan kişisinin ilk görüşte ilgisini çekebilir. Çünkü o, ilgi ve sevgiden hoşlanan biridir ve bu özellik Yengeç’te fazlasıyla vardır. Aslan kişisi ilk bakışta Yengeç için çok cazip gelecektir. Fakat daha sonra Yengeç’in duygusal yönleri açığa çıkacak ve sınırlandırılmayı sevmeyen bir Aslan’la birlikte yaşamak zorlaşacaktır. O, hesap vermekten hoşlanmaz ve daima birlikte olmaktan hoşlanacağı arkadaş çevreleri vardır. Eğer her şeye rağmen büyük bir aşk varsa tüm bunlara değer bir evlilik ortaya çıkacaktır. Çünkü kaliteli bir insan olan Aslan, Yengeç’e her zaman değer verecek, üstüne düşecek ve saygılı davranacaktır. Böylesine güzel bir evlilik her şeye değecektir.

Yengeç – Başak

Yengeç ve Başak’ın anlaşması oldukça çaba gerektirecektir. Başak, Yengeç kadar duygulu ve romantik değildir. Düşüncelerini açıkça söylemekten çekinmez. Yengeç’i üzeceğini aklına bile getirmez. Duyguları onun kadar derin değildir. Baş başa duygusal konuşmalar yapmaları mümkün değildir. Eğer karşılıklı olarak birbirlerine saygı göstermeyi başarabilirlerse ömür boyu sürecek bir evlilik sürdürebilirler.

Yengeç – Terazi

Terazi insanı nazik, sevimli, zarif, hoş, çekici ve sevgiye önem veren bir tiptir. Bir Terazi duygusal ve romantik olmasına rağmen, asla mantıksız bir şey yapmaz. Yengeç gibi yuvaya önem verir. Fakat sosyal yaşantısı olmayan bir hayat düşünemez. Aşka değer verse de arkadaşları ile görüşecek ve beraberlikleri sürecektir. Onlara en az ailesi kadar zaman ayıracaktır. Her ikisinin de pek çok ortak noktası vardır. Yıllar geçtikçe paylaşımları artacak ve birbirlerinin parçası haline gelecektirler.

Yengeç – Akrep

İşte Zodyak’ın mükemmel çiftlerindendir. Duygusal, hassas, ateşli, kıskanç, kuşkucu iki kişi bir araya gelirse neler yaşanmaz ki? Akrep maddeye değer verir ve kendisi gibi tutumlu olduğu için Yengeç’i takdir eder. Birlikte birikime önem verdikleri için yaşlılık yıllarını güven içinde geçirirler. Fakat Akrep’in kuşkucu ve sahiplenici yapısı her konuda kendisini gösterebilir. Yengeç’in inatçı ve alıngan yönleri yüzünden evliliklerinde zamanla sürtüşmeler yaşanacaktır. Yine de zaman içinde birlikte çok şeyi aşacak ve olgunlaşacaklardır.

Yengeç – Yay

Yay’ın özgürlükçü ve başına buyruk yapısı Yengeç’in ilgisini çekecektir. O, Yengeç’in belki de her zaman yapmak isteyip, bir türlü cesaret edemediği özelliklere sahiptir. Marjinaldir, uçuktur, zekidir, en önemlisi herkesten farklı bir rengi vardır. Yay’ın, Yengeç’le örtüşecek fazla bir şeyi yoktur. Yay, günü gününe yaşayan kişiliğiyle Yengeç için ancak çok iyi bir dost olabilir.

Yengeç – Oğlak

Yengeç ve Oğlak zıt burçlardır. Birbirlerinin diğer yarısına sahiptirler. Oğlak da Yengeç gibi inatçı ve kuşkucudur. Yengeç kadar duygulu değildir. Bazen sözleri acımasız ve eleştirici olabilir. Çünkü her şeye karşı içsel bir güvensizliği vardır. Alışkanlıkları sever ve Yengeç’in alışkanlıklarına tepki gösterebilir. Yengeç’in sabırlı ve sevecen yönleri onu ikna edecektir. Birbirlerini tanıdıktan sonra mükemmel bir evlilik olacaktır. Asla bitmeyecek bir evliliktir bu. Sıra dışı bir sorundan dolayı ayrılık olursa yaşamları boyunca birbirlerini unutmayacaklardır.

Yengeç – Kova

Bir Yengeç’in bir Kova ile anlaşması son derece zor ve imkânsız gibi bir şeydir. Kova insanının apayrı bir havası vardır. Farklı ve ilginç arkadaşlarıyla mutludur. Kısıtlanmaya ve sınırlandırılmaya gelemez. Duyguludur fakat eşinin üstüne düşmez ve ne düşündüğünü merak etmez. Şayet Yengeç onu sıkar ve sürekli tartışma yaratırsa, ondan uzaklaşmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Yengeç, böyle birini elinde tutmak istiyorsa, akıllı davranmalı ve onun ilgilendiği konular hakkında bilgi sahibi olmalıdır. İsterlerse başarılı bir evlilik olacaktır.

Yengeç – Balık

İşte uygun bir çift karşınızda duruyor. Duygulu hassas ve alıngan iki kişi bir araya gelirse neler olur? Duygusal ve ateşli konuşmalarla birbirlerini mutlu ederler ve birbirlerinin ayaklarını yerden keserler. Balık, maddeden uzak bir kişidir ve bu konuda tüm sorumluluğu Yengeç’e bırakır. Hassas ve duyarlı yapısı kırılmaya müsaittir; fakat Yengeç zaten ona özenli ve duyarlı yaklaştığı için, bu evlilik kolay yara almaz. Hatta uzun yıllar herkesin gıpta ile seyrettiği bir çift olacaklarından emin olabilirsiniz. Arkadaşlarını ve dostlarını evlerinde ağırlamaktan zevk alacakları güzel bir yuvaları olur. Evlerini istedikleri gibi dekore ederek huzurlu yaşarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir