Yükselen Terazi Burcunun Özellikleri

astrolojiYükselen burcum terazi olduğu için terazinin özelliklerini araştırdım. Yükselen burcu terazi olan bir ikizler kadınıyım. Bununla övünsem mi yoksa dövünsem mi bilemedim .Sizin yükselen burcunuz da terazi ise eğer bakın hangi özelliklerdeyiz.

Belki de sevgilinizin yükselen burcu terazidir. Merak ettiğiniz her şey burada !

Terazi yükselen ne demek ve bu terazi yükselen ne özellikler veriyor ?

Uyum, Uyum, Uyum! Sevgili Yükselen Terazi sizin için her şey uyumlu olmalı. Dengeyi kurabilmek arzusu içsel olarak sürekli duyduğunuz bir eğilimdir. Dışarıdaki tüm gerçekliği de dengeye getirme arzusu duyarken sizin ile dış dünya arasında da uyum sağlama çabası bazen sizi yorgun düşürür. Güzel olan şeyleri, güzel giyinmeyi, güzel yemeyi, görsel olarak zarif bir görüntüyü seversiniz. Kendinize her zaman iyi bakarsınız. Bakımsız görünmeyi sevmezsiniz. Dolayısı ile kişilerde de bakıma önem verirsiniz. Yöneticiniz Venüs olduğu için Güzellik tüm yaşamınızın bir parçası olur. Sevgilerinizde de zarafeti ararsınız.

Sevgi ve paylaşmak sizin için önemlidir. Sevmeye ve sevilmeye olan ihtiyacınız pek çok kişi ile ilişki kurmanıza neden olabilir. Orta bir yol bulmak, uzlaşmak denge kurmak sizin için önemli olduğundan ilişkilerde bitiş süreci biraz uzun sürebilir ve her zaman yapabileceğinizin tümünü yapmaya , gerçekleştirmeye çalışır ve fedakar olursunuz. Unutmayın sevgili Yükselen Terazi yaşamın Yin ve Yang dengesi kendi içinizdeki tezatlıkla sizi sınayacaktır. Hem güzel ve zarif bir dünya hayal edebilir, hem de içinizdeki hırçın doğanın itici gücü arasında kalabilirsiniz. Enerjinizi sanatsal etkinliklerde harcayarak ve içsel doğanızı zarafet ile gerçekleştirerek kabiliyetlerinizi değerlendirebilirsiniz. Her şey yolunda ve dengede olsun dediğiniz için, sizi eşiniz ile kavga ederken görmek pek mümkün değildir. Özel bazı haller dışında tabii ki!

Genel olarak uyum hayatınızın sihri olduğu için bunu tehdit eden kişiler olur ise, sessiz ve bekleyen kişi olarak kendinizi bulabilirsiniz. Sınıra dayanmadan ve dengeyi bozan siz olmayasınız diye hiç bir şey yapmayacaksınızdır. Sıkıntılı birliktelikleri, sorunlu iş ortaklıklarını, bırakan siz olmak istemeyeceğiniz için bitişler uzun sürecektir. Karşınızdakine olduğu kadar kendinize de istemeden de olsa sıkıntı verirsiniz. Size karşıt grubunuz yükselen Koç’un karar vermek konusundaki ısrarcı tutumunu hatırlatır. Tam olarak bunu önermesem de, ikisinin arasındaki dengeyi kurmayı teklif ediyorum.

Yükselen Koç kararı konusunda olması gerekenin çok üzerinde bir ısrar sergileyecektir. Oysa sizin yaptığınızda fazlası ile savaş alanından yada mutluluğun sınırından epeyce geride durmaktır. Yine denge için iş başına geçmeli ve dengenin içinde eylemin olduğunu kendinize hatırlatmalısınız. Yükselen Koç’ un kalabalıklardan korkmayan doğası karşıt burcu sizde ise çekinik ve az sayıda kişi ile daha mutlu olmanın sonuçlarını getirir. Kendinizi kalabalıklarda 1’e karşı pek çok kişi olarak görüp, yine o denge duygunuzu harekete geçirip kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.

Öğrenmek, araştırmak, felsefe ilgi duyabileceğiniz konulardır. Para kazanma şanslarınız yüksektir. Ancak harcamalarınız konusunda kendinize dürüst olursanız bu parayı tutabilirsiniz. Gücünüzden fazla yükümlülük alma potansiyeliniz sizi zor durumda bırakabilir. Bu itilim çok güzel çocuklar yetiştirmenizi sağlayacaktır. Onlar için her şeyi yaparsınız.

Eğer çocuk yaşta ailenizden güvensizlik duyguları ile yoğun bir bombardımana tutulmuşsanız aileniz ve çocuklarınız çok önemli olacaktır. Dışa açılmayı bu yüzden reddedip, evinizin insanı olmayı da tercih edebilir, annelik ya da babalık görevlerinizi abartabilirsiniz. Dikkat sevgili Yükselen Terazi, dışarısı sizi korkutuyor. Bu duygunun üzerine gitmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir