Aldatıldığını Nasıl Anlarsın?

ihanetAldatıldığını anlar mısın? Aldatıldığını nasıl anlarsın? Hepimiz aldatılmaya adayız. İhanete uğrayabiliriz. Çünkü erkekler aldatabilir. Hiçbir erkeğe bu konuda güvenemiyorum. Kimse kusura bakmasın. Çünkü tarihde bunun pek çok örneği var. Elbet de kadınlar da aldatır ama erkekler daha fazla aldatır diyorum ben. Bir kadın aldatılacağını bilir. Ve bunu en başta hissetmeye başlar. Aldatacak erkek zaten bunun sinyallerini verir ya. Örneğin gözü dışarda erkek sizleyken bile başka hatunların hayalini kurar. Başka hatunlara bakmaktan ve yeşil ışık yakmaktan çekinmez. Gelelim harekete geçip aldatmaya başlamasına..Aldatan erkekler bunu pek saklayamıyor.

İhaneti kadınlar çok çabuk yakalar. Önce belirtileri gözlemler tabi. Aldatan erkek nasıl anlaşılır, neler yapar, bunu nasıl belli eder?

Aldatan erkek; Cep telefonunun sesini daima kısıkta tutar. Ya da sizleyken telefonunu komple kapatır. Ortada tutmaz. Göz önünden saklar. Masaya oturduğunda telefonu ters koyar.

Durup dururken tarzını değiştirir.

Durup dururken parfümünü değiştirir.

Durup dururken saçını boyar ya da farklı model kullanır.

Sizi sık sık arar ve durum kontrolü yapar. Nerede olduğunuzu anlamak için sizi arar ve nerede olduğunuzu tespit ederek daha rahat hareket etmek için zemin hazırlar.

Aldatan erkekler bazen hiç aramaz. Tamamen sorumsuz olabilir. Sizi kaale almamaya başlar. Umursamaz. Önemsemez. Eskisi gibi benimsemez.

Erkekler neden ihanet eder ?

Erkekler cinsel dürtülerine yenilir ve aldatır. Genelde tek aldatma sebebi budur. Erkek bu tek gecelik ilişkiyi aldatma olarak kabul etmez ve vicdanen rahattır.

Günü birlik ilişkiler erkek için normal biliyor musunuz ? Ne kadar acı bir durum..

Burada kadınlar şöyle bir hata yapıyor : O benim kocam başka kadına gider ama döner dolaşır bana gelir, mantığı erkeği daha çok aldatmaya itiyor. Affetmek erkeği aldatmaya daha da yöneltiyor. Affetmek aldatılmayı kabullenmektir. Erkekler aldattıklarında eşleri tarafından effedilmemelidir.

Neden mi?

Çünkü bir kez aldatan ve affedilen erkek gene aldatır, gene aldatır..

Bilgeis..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir