Ankaralı Namık Neden Öldü?

ankarali-namik-1325Ankaralı Namık adıyla tanıdığımız ama aslında tam adı Namık Uğurlu olan sanatçı 18 ekim 2015 tarihinde oturduğu daire balkonunda düşerek hayatını kaybetti. Apartmanın 7.katında bulunan dairesinin balkonuna çıktığı sırada düşen Ankaralı Namık’ın neden yere çakıldığı şu an için bilinmiyor. Düştü mü yoksa atıldı mı ya da intihar mı etti? Ankaralı Namık İntihar etti dedikoduları kulaktan kulağa yayılırken, ölümünün sırrı henüz açığa kavuşmuş değil.

Ankaralı Namık yaşamını yitirdi

Sevilen şarkıcı Namık Uğurlu, neşeli şarkılarıyla ve sempatik tavırlarıyla beğeni kazanmıştı. Namık Uğurlu vefat haberi 18 ekim 2015 saat 21.30 sıralarında Keçiören Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C bloktan geldi. Ankaralı Namık’ın ev adresi işte buydu. Ve maalesef sevilen şarkıcı evinin balkonundan düşerek ağır yaralandı. Hayata tutunamayan Ankaralı Namık aynı gece vefat etti.

Ankaralı Namık, özellikle Arabada 5 evde 15, şişeler, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Gelin mi Oldun, Gözlerin Aklımda Kaldı, Hadi Çıkta Gel, Kafam Bozuk, Layık Değilim, Yozgatlım, Yürü Yürü, oğlumun tabancası ve Ankara’nın Bağları parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir