Aramayan Erkek

nedenaramazSevgilim beni hiç aramıyor. 3 gün ben aramasam sevgilim beni aramıyor. Sevgilim beni hiç özlemiyor. Ben aramasam arayacağı yok. Sevgilim benimle konuşmak bile istemiyor. Bazen düşünüyorum da acaba ben onu hiç aramasam ilişkimiz böylece bitip gidecek mi? Erkekler neden aramaz? Bir erkek aramıyorsa bu ne anlama gelmelidir? Sevgiliniz sizi niye aramaz?

Erkekler aramayabilir. Erkekler kadınlar gibi ince düşünmez. Erkek arkadaşınız sizi aramadığı zaman hemen felaket senaryoları yazmaya başlamayın. Bir süre bekleyin ya da siz onu arayın. Unutmayın ki aşkta ve sevgide gurura yer yoktur. İki taraf da o arasın diye beklerse, taraflardan biri ilişkiden soğuyabilir. İlişkinizi sıcak tutmak adına erkek arkadaşınızı çok boşlamayın. Öyle saat başı arayın demiyoruz elbet de. Bunda bir denge kurmanız gerekiyor.

Aramayan erkeklerin mutlaka belli başlı bahaneleri vardır. Belki de gerçekten işi var. Belki canı sıkkın. Maddi sıkıntısı var. Ailevi sorunlarla baş etmeye çalışıyor. İşleri yorucu. Yoğun çalışıyor. Sizi seviyor ve özlüyor ama yeteri kadar zaman ayıramıyor olabilir. Ona hemen sevmiyor damgası vurmadan sebebini öğrenin.

Unutmayın, erkekler kadınlar gibi hassas ve ince düşünmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir