Aşk Acısı Nasıl Unutulur ?

Aşk acısı nasıl unutulur ? Ayrılık ve aşk acısı kolay atlatılmaz biliyoruz. Eğer ayrılık acınız tazeyse ya da karşılıksız bir aşkın pençesinde kıvranıyorsanız aklınızda bulunsun: Hiçbir aşk ölümsüz değildir ve hiç kimse de benzersiz dfeğil elbet de…Bunu bütün içtenliğimle yazıyorum. Kimse vazgeçilmez değildir. Onun kötü taraflarını düşünün bol bol. Size yaşattıklarını, göz yaşlarınızı, zehir olan lokmalarınızı düşünün..

Sizce ona gerçekten değer mi ?

Aşk acısı ancak onu mümkün olduğunca düşünmemekle unutulur.

Kendi halinize kalmayın. Hep kafanızı meşgul edecek uğraşlarla ilgilenin. Eşle dostla muhabbetler, sık sık toplantılar ve iş hayatı.. Çalışmak da size onu unuturacaktır.

Onun hediyelerini atın ya da ona iade edin. Ondan size kalan hiçbir şeyi asla ama asla kullanmayın. Onu size anımsatan ne varsa silin, atın, yok edin..Bu olur olmaz zamanlarda aklınıza gelmesini önleyecek.

Hayat yeniden başladığınızı ve bir beladan kurtulduğunuzu farzedin. Siz değerlisiniz. O ise eğer değerli olsa zaten gitmezdi. Demek ki o size layık değil. Size faydası olmayan bir yabancı için üzülmek ne kadar mantıklı ?

Kalbinizi yeni aşklara ve heyecanlara hazırlayın. Sizi temin ediyorum, ondan çok daha iyisi çevrenizde şu an ama siz göremiyorsunuz..

Aşk acısını unutmanın en güzel yolu sosyal olmak ve tekrardan aşık olmaktır. Unutmayın !