Aşk Biter Ayrılık Acısı Kalır Bize

Aşk biter bir gün. Seven insan sevmez olur. Sıcak insan soğuk olur.. İçinizde bir ses, neden diye sorar durur. Bu sorunun sayısız cevabı vardır belli ki.. Ama döktüğünüz göz yaşının sadece bir nedeni vardır. O da aşkınızın bitmiş olması… Biten bir aşkın ardından siz, ne giden için ağlarsınız ne de dönmesi için, döktüğünüz göz yaşlarının tek bir nedeni vardır: O da biten aşkınız ve kaderiniz…

Bu belki ilk ayrılışınız değildir. İlk emek harcayıp heba edişiniz de.. Giden gider. Geride kırık bir kalp ve kara bir kader bırakarak.. Siz hala ağlarsınız. Biten aşkınız için..

İnsanın zoruna gidiyor değil mi ? Bir zamanlar sizin için çarpan o kalp artık sizi hiç anmıyor bile. Size aşk dolu sözler fısıldayan o dudaklar, sizi değil bir başkasını öpüyor. Hem de aynı sıcaklıkla ve hazla..

Gidişi umrunuzda değil aslında. Siz yaşadığınız o güzel günlerin bittiği için ağlıyorsunuz. Her aşk bitiyor biliyor musunuz ? Bitmeyen aşk yoktur, incitmeyen aşk da..

Ayrılık acısını atlatmak zor. Gideni unutmak zor. Gidenin açtığı yaraları sarmak zor. Harcanan zamanı telafi etmek imkansız..

Elimizden ne gelir ki ?

Koskoca bir HİÇBİR ŞEY !

Bilgeis..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir