AŞK Eylül’de kanal D ekranlarındaymış

hazal kaya aşk dizisiKanal D Hazal Kaya’lı Aşk adında yeni bir dizi yayınlamaya hazır. Salyalı sümüklü, zor aşklı yeni bir dizi daha. Hala bu tür imkansız aşk dizileri izleyen var mı sahiden? Brezilya dizisi tadında bol sümüklü, bol entrikalı dizilerden fazlasıyla sıkıldım. Her biri, birbirinin tekrarı dizilerden siz bıkmadınız mı?

Eminim pek çoğunuz benim gibi yabancı dizilere sardı. En azından daha hareketli ve güzel konuları var. Efsane avcıları dizi değil ama insanın ufkunu açan güzel bir program. Bunun dışında pek çok fbi ve kriminal konuları ele alan kaliteli dizi var. Aşk tadında olmasa da en azından zamanımızı boşa harcamamış oluruz..

Hazal Kaya 11 kilo vermiş bu arada. Yurt dışına gittiği dönemde diyete girmiş ve diyet yaparak 11 kilo vermiş. Kaç kiloydu da kaç kiloya indi, bu konuda bilgi vermemiş. Muhtemelen boyuna göre 65 kilo falandır. 50-55 kiloya inmiştir diye tahmin ediyorum. En kısa boylu sanatçılarımızdan. Boyu 10 cm daha uzun olsa kariyeri açısından bence mükemmel olurdu ama Allah tarafından verilen özelliklerimizi eleştirmemeliyiz. Her neyse AŞK adlı dizinin konusunu okudum ve daha okurken sıkıldım.

Umarım kaliteli bir dizi olur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir