Avon City Rush Bayan Edp Nasıl Kokuyor

Avon City Rush Bayan Edp parfüm, Avon’un bu yıl piyasaya sürdüğü yeni bir koku. Aslında kalıcı olmadığını düşündüğüm için Avon parfümlere pek yaklaşmıyorum. En sevdiğim ve favorim olan avon bayan parfümü ise kesinlikle Today. Bu kokunun hastasıyım diyebilirim. Eğer buğday tenli ya da beyaz tenli bir bayansanız kesinlikle size Today parfümü öneriyorum. Gelelim Avon City Rush Bayan Edp’e.

Parfüm bu sabah elime geçti. Yüksek beklentilerim olduğunu itiraf etmeliyim. Onca reklam ve promosyon kampanyalarına dayanarak çok harika bir parfüm beklemiştim. Gerçi zevkler tartışmaya açık değildir. Yine de benim için pek de harika olmayan vasat denilebilecek sıradan bir parfüm.

Avon City Rush Bayan Edp Nasıl kokuyor?

Koku tarifi pek kolay bir şey değil bilirsiniz. Şu an bileğime birazcık sıktım ve kokunun oturmasını bekliyorum. Şekerimsi bir parfüm olduğunu söyleyebilirim.Eğer genç bir bayansanız, şekerli kokular hoşunuza gidiyorsa, hareketli bir yapınız varsa bu parfüm hoşunuza gidebilir. Avon City Rush Bayan Edp klasik şekerli kokulardan. Çiçek kokusu ya da baharat kokusu sevenler için tatmin edici olmayabilir.

Yine de tabiki bu benim fikrim. Hee unutmadan yanında hediye saat de veriliyor. Avon City Rush Bayan Edp hediye kol saati ufacık bir şey. Kilolu, kalın bilekli bayanlara yakışmayacak bir saat. Fotolarda büyük gibiydi ama maalesef büyük bir saat değilmiş. Ehh işte idare eder diyelim.

“Avon City Rush Bayan Edp Nasıl Kokuyor” için bir yanıt

  1. ben avon temsilcisi olarak bu parfümü kullanıyorum çok güzel kokusu ve çok kalıcı tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir