Beyonce Heat Women 100 Ml Edp Spray Nasıl Kokuyor?

Beyonce Heat Women Edp kullananların yorumlarıBeyonce Heat Women 100 Ml Edp Spray yeni geçti elime. Aslında içeriğinden ve renginden anlamam lazımdı bu kokunun esmer tenlilere daha uygun olduğu. Çünkü notalar tamamen esmer tenli bir kadını yansıtıyor. Beyonce Heat Women Edp. kış kokusu. Hafif meyvemsi, baharatımsı bir koku. Ne çok ağır ne de hafif bir parfüm. Sarışınlarda ve beyaz tenli kadınlarda bir bütünlük sağlayacağını düşünmüyorum.

Beyonce Heat Women Edp. açılış olarak Mandalina, portakal çiçeği esansı, kızarmış şeftali, hanımeli nektarı notalarını hissettiriyor. Devamında baharatlı kehribar ve ağaç kokulu misk notaları ile oturuyor. Baharatlı ve odunsu bir koku olan Beyonce Heat Women Edp. gece ya da gündüz kullanılabilir.

Pek çok değişik açıklamaya rast geldim. Kötü bir koku diyemem. Tabi ki parfüm zevk meselesidir. Herkesin koku alma duyusu ve aldığı tat farklıdır. Bence güzel bir koku ancak bana göre değil. Yine de kış aylarında trikoların üstüne sıkabilirim. Atkılar, şallar, bereler ve kabanlar daha güzel kokar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir